Skocz do zawartości

Powitanie


AXE316

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Zawsze miałem ciągoty do majsterkowania: coś skleić np. model, gdzieś wywiercić dziurę i wkręcić kołek, odnowić jakiś mebel itp. No i chyba mój śp. dziadek tam z nieba "naciska" w temacie butów a był on na kresach jeszcze przed wojną chłopem i szewcem szyjącym buty nawet ponoć oficerki, niestety umarł na długo przed moimi urodzinami. Dzięki temu forum chciałbym nauczyć się szyć buty chociaż jakieś proste. Jest tu masa pożytecznych informacji, brakuje jedynie filmiku z polskim komentarzem pokazującym dokładnie dla zielonych jak uszyć proste do zrobienia buty. Zdjęcia innych forumowiczów i filmiki z youtube już oglądałem. Pochodzę z okolic Zielonej Góry może ktoś z forumowiczów organizuje jakieś warsztaty o szyciu butów w zachodniej Polsce. Dzięki temu forum wybrałem kilka marek butów które już kupiłem lub jeszcze kupię. Najbardziej do gustu przypadły mi Helly Hansen, Timberland i Merrell. Mam dość "ciężką" nogę więc potrzebuję mocnych butów coś w stylu adidasy lub półbuty na grubej podeszwie takie do miejskiego "trekkingu". Pamiętam czasy - pierwsze lata szkoły podstawowej jak rodzice dostawali szału bo ciągle moje PRLowskie tandetne buty to pękały to się rozklejały. Dobrze że po sąsiedzku mieliśmy wtedy wojskowego szewca który na początku po pracy naprawiał mi buty a później dał mi butapren i pokazał jak kleić buty. Później zacząłem nosić milicyjne/policyjne skutery lub wojskowe opinacze to nogi w wieku 15 lat zrobiły mi się jak u strongmena :). Nawet oryginalne adidasy mi zbyt długo nie służą nie wspominając o butach z naszych sieci obuwniczych.

Edytowane przez slayer74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Wszystkich na forum:) Bardzo się ciesze,że mogę tutaj dołączyć i chciałbym spędzić ten czas aktywnie,pomagając w wielu kwestiach związanych z obuwiem.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry.

Na to forum trafiłem idąc za moimi zainteresowaniami, szperając w internecie. Trochę zajmuję się amatorsko wyrabianiem różnych rzeczy ze skóry i liczę że kiedyś spróbuję swoich sił w szewstwie, może jakieś sandały ;) ... Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.