Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/24/2020 in all areas

 1. Kwestia potrzeb. Przy nowych lepiej bezbarwny, po posłuży większej ilości par. Przy wyblakniętych, lepiej w kolorze. W sumie czarny jest kolorem dość popularnym. Jak kto woli. Niepisana reguła mówi, że jak można mieć coś w kolorze to lepiej w kolorze, bo bezbarwne produkty potrafią się czasem wytrącać na biało. Ale w przypadku tego balsamu nigdy czegoś takiego nie stwierdziłem. Cleaner jest dedykowany skórom olejowanym konkretnie, ale myślę że szkody skórze licowej nie zrobi. Oba pozostałe producenci polecają również do licówek i praktyka potwierdza ich przydatność.
  1 point
 2. Ouraline to tłuszcz. Tłuszcze są często stosowane na skórach olejowanych. Mogą chwilowo coś tam wybłyszczyć, ale będzie to raczej efekt tymczasowy. Zawsze dobrze zrobić sobie próbę na języku przed użyciem, by przekonać się jak ta konkretna skóra reaguje. Natomiast Onguent daje bardzo naturalny mat, miedzy innymi dlatego jest tak ceniony.
  1 point
 3. Skóry buffalo najczęściej pielęgnuje się jak aniliny lun nubuk, ale pewnie nie ma co uogólniać, bo jak znam życie w różnych źródłach można znaleźć różnie wykończone. Jak ma być bez zmiany koloru skóry i jej struktury to optymalny powinien być delikatny krem do skór Saphir. Będzie do czyszczenia i utrzymania jej w dobrej kondycji. Sam pokusiłbym się o wypróbowanie balsamu do skór Onguent, ale nie jestem pewien jak ta konkretna skóra zareaguje. No chyba, że nie preferujesz do czyszczenia kremów, wtedy sucha pianka do skór Saphir Mdor lub Dry Celaner Tarrago.
  1 point
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.