Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/25/2021 in all areas

 1. Rzeczywiście względem oryginału ,za dużo połysku i odcień nie do końca ten sam. Trzeba to zmyć i zacząć zabawę od początku. Przy takich renowacjach najlepiej zdać się na fachowców, którzy wiedzą co i jak robić, i mają już na koncie takie akcje. Produkty firmy Saphir, napewno byłyby pomocne. Wstawię fotkę butów w podobnym odcieniu już po zabiegu.
  2 points
 2. Dobry wybór, proponuję tylko odpowiednio docisnąć sklejone elementy i ewentualnie podgrzać. Ponieważ ten klej działa na zimno i na gorąco, więc odpowiedni nacisk jest zalecany. Pozdrawiam.
  1 point
 3. Można wymienić, lub w to miejsce wkleić skrawki zamszu, co przy tak małej powierzchni powinno pomóc (na jakiś czas).
  1 point
 4. Potwierdzam, nie ma sensu kleić czy gruntować klejami polichloroprenowymi, popularnie butaprenami. Bonikol pur b dałby radę, ale puszka kleju plus wysyłka, to już lepiej iść do szewca. Może jeszcze szwy poprawi w miejscu pęknięcia.
  1 point
 5. Albo ten element buta wymienić, da się .
  1 point
 6. I otok i podeszwa syntetyk, butapren odpada nawet GTA, tylko szewc , niewiem czy gdziesz kupisz małą ilosc np: bonikolu ,kleju na bazie poliuretanu. Ale absolutnie nie klej w sztyfcie czy cyjanoakryl to kleji ale nie do tego. Na pocieszenie jeśli nie masz szewca poszukaj w sklepie ( bywa) klej szewski w tubce poliuretanowy. To dość martwa strefa w bucie powinno wystarczyć.
  1 point
 7. Nie widząc obiektu i problemu można tylko strzelać. Jeżeli to Sneakersy to obstawiam, że fachowiec pociągnął jakąś tanim akrylem z mocnym połyskiem i dlatego efekt jest plastikowy. W takim przypadku należałoby ewentualnie usunąć tę farbę silnym zmywaczem do skór. Pomalować ponownie aplikując w kilku cienkich warstwach białą farbą akrylową do skór licowych. I kluczowa sprawa - wykończyć tym matowym finisherem do skór (inne przy nim tylko udają mat). Tak wykończone malowanie daje naturalny efekt, jak w fabrycznych sneakersach, bez charakterystycznego, plastikowego połysku.
  1 point
 8. Skleić nie,but w tym miejscu pracuje ale tak np.foto.
  1 point
 9. Tytułem wstępu: Skóry zamszowe (zamsz, welur, skóra welurowa, suede) i skóry nubukowe (nubuck, nubuk) zaliczamy do skór szorstkich. Często mylone ze sobą skóry zamszowe i nubukowe łatwo odróżnić. Zamsz jest odpowiednio obrobioną odwrotną częścią skóry (spód skóry - mizdra). Charakteryzuje się strukturą "meszku" o zdecydowanie dłuższym włosiu niż w przypadku nubuku (widoczne pojedyncze włókna). Nubuck jest delikatnie przeszlifowaną wierzchnią częścią skóry (sposób wykończenia lica). Efekt delikatnego aksamitnego meszku (krótkie włosie). Zarówno zamsz, jak i nubuk charakteryzują się wyjątkowo
  1 point
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.