Jump to content

nie_problem

Administrator
 • Content Count

  7,544
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  88

nie_problem last won the day on March 29

nie_problem had the most liked content!

Community Reputation

195 Wyśmienity

About nie_problem

 • Rank
  Stary Gumiak

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.multirenowacja.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

29,162 profile views
 1. Forumowi Szewcy jednak Rulezzzz!!! Gratuluję wytrwałości! I WIELKA BRAWA dla @difer 😎
 2. O jaaaaaaki fajny powrót! Fajnie, ze jesteś Mistrzu
 3. Tematy raczej nie znikają Przeniósł się zwyczajnie do działu, w którym dyskutuje się o tego typu naprawach:
 4. Najlepiej wstaw zdjęcie, by zobrazować problem. Wtedy jest szansa, że ktoś coś pomocnego napisze. W ciemno, można chybić
 5. Jeżeli będzie tylko nowe rozdanie to każdy forumowicz może się dołączyć
 6. Cześć i chwal się śmiało w odpowiednim wątku. Z przyjemnością rzucimy okiem na to, co tam się wydłubało
 7. W radio jakiś słuchacz zajmujący się odpadami właśnie powiedział, że każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą i generuje choćby 1kg odpadów rocznie powinien się zapisać, niezależni od tego czy jest to fryzjer, czy inny warzywniak. W przeciwnym wypadku firmy odbierające odpady mogą mieć problem z realizacją usługi. Oczywiście to tylko słuchacz, także średnio potwierdzone info, a prowadzący od razu zaznaczyli, że jest sporo zamieszania, a zdania są podzielone Także standardowo nikt, nic nie wie, poza tym, że kary mogą być dotkliwe
 8. Trochę inne rozdanie, ale może ktoś zechce wykorzystać i takie materiały?
 9. To już kolejny dowód na to, że Inicjatywa wykorzystywania materiałów do końca trafia na podatny grunt Zgłosił się do nas ktoś przesympatyczny, kto chciałby przekazać pasjonatom do wykorzystania widoczne na zdjęciach materiały "semi-anilina 1,2-1,4 mm" (duża paka). Rozdanie w zamian za ulokowanie na forum zdjęć obrazujących wykorzystanie materiałów. Zasady analogiczne: Chętnych na skóry proszę o wpisywanie się pod tym postem. Deadline: 10.12.2019. Z końcem tego dnia zamykamy listę, a skóry trafiają do osoby z listy, która posiada najwięcej punktów forumowej reputacji. Nagrodzony zostawia sobie połowę lub mniej, a resztę przekazuje następnej osobie z listy, którą stworzę w oparciu o reputację po zamknięciu zapisów. Przekazywać sobie możecie, do momentu, aż sami uznacie, że skór jest już za mało, by wysyłać dalej. Wtedy pozostanie czekać na kolejną dostawę. Czy będą chętni na takie rozdania?
 10. Witamy na pokładzie Panie i Panowie
 11. Tu pamiętaj jeszcze, że buty, w których są takie połączenia najlepiej czyścić suchą pianką bez użycia wody, bo to najczęściej tak się właśnie kończy. W takich przypadkach najlepiej użyć tego typu pianek do czyszczenia: https://multirenowacja.pl/tarrago-nubuck-suede-dry-cleaner-200-ml.html https://multirenowacja.pl/shampoo-200ml-pianka-do-czyszczenia-skor-gladkich-licowych-zamszu-i-nubuku.html Są one bardzo uniwersalne i mogą być bezpiecznie stosowane prawie do wszystkich skór i materiałów.
 12. Jak masz obawy to faktycznie pociągnij sobie czarnym tłuszczem i nie nie martw się nalotem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.