Jump to content

nie_problem

Administrator
 • Content Count

  7,558
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  88

nie_problem last won the day on March 29

nie_problem had the most liked content!

Community Reputation

197 Wyśmienity

About nie_problem

 • Rank
  Stary Gumiak

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.multirenowacja.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

30,036 profile views
 1. Zacni ludzie na fora ostatnio wracają po latach 😍😍😍 Chyba Facebook się skończył 🤣🤣🤣
 2. Meastria, artyzm w czystej postaci i na bank jedyne 😍😍😍 Nie ma szansy by ktokolwiek był w stanie skopiować taki projekt. Nawet Chińczycy wymiękną
 3. Nie wiem czy to nie będzie lepszy wątek dla takich pytań:
 4. Zdarzają się sytuacje, których nie przewidzieliśmy. Jeżeli nie ma kontaktu z osobą, której chcemy przekazać paczkę proponuję po 7 dniach przekazywać skóry kolejnemu nickowi z kolejki.
 5. Skóry już w drodze do @nick555, dalej bawcie się już sami
 6. Jeżeli nikt nie zgłasza zastrzeżeń, zapraszam @nick555 na priv z adresem do wysyłki i przekazujemy skóry. Kolejnych chętnych proszę o uzgadnianie na priv już między sobą terminów przekazywania. Dziękuję, miłej zabawy, chwalcie się efektami w wydzielonym wątku i do następnego!
 7. Jeżeli dobrze widzę, to kolejność dystrybucji jawi nam się na tę chwilę następująco: @nick555 @rurov @Itiya @Felipe007 @MNsk Jeżeli do północy nikt nie doskoczy, to jutro uzgodnimy z pierwszym wysyłkę, a dalej należy dogadywać się już bezpośrednio co do terminów przekazywania.
 8. Ja tam przeczytałem z przyjemnością i coś mi się wydaje, że ideą tej akcji jest pomoc właśnie takim ludziom jak Ty, także trzymam kciuki za to, by paczka po wizycie u osób, które znajdą się wyżej w rankingu wylądowała u Ciebie. Skór jest dość dużo więc jest na to realna szansa
 9. Zapoznaj się z zasadami akcji. Zgodnie z ideą, osoba otrzymująca paczkę jako pierwsza powinna zostawić sobie jakąś partię, a resztę przekazać dalej, druga podobnie ... i tak do skutku. Wszystko opiera się na bezpośrednim kontakcie między uczestnikami. My akcję tylko odpalamy, a dalej żyje swoim życiem. Jak starczy dla 2-3-4 ... osób jest OK, ale jak pierwsza osoba zostawia sobie wszystko i przestaje się odzywać, nie jest OK, bo tego jest z reguły sporo. Tak się zdarzyło po raz pierwszy. Nie oceniam, bo może coś się złego stało (oby nie). Akcja w pewnym momencie nabrała fajnego tempa i uczestnicy zaczęli do przekazywanych dalej skór nawet dorzucać swoje niepotrzebne im surowce ... i własnie chodzi o to, by skorzystało jak najwięcej osób, również Ci, którzy stawiają pierwsze kroki.
 10. Kolejne rozdanie skór z Pracowni Jan Kielman. Zasady rozdawnictwa w linku: Chętnych proszę o wpisywanie się pod tym postem do dnia 25.05.2020. Proszę również o informację, czy poprzednia paczka ostatecznie została przekazana dalej, czy utknęła u @veer-singh? Osoby, które po otrzymaniu paczki gubią kontakt będziemy niestety wykluczać dla dobra pozostałych
 11. Forumowi Szewcy jednak Rulezzzz!!! Gratuluję wytrwałości! I WIELKA BRAWA dla @difer 😎
 12. O jaaaaaaki fajny powrót! Fajnie, ze jesteś Mistrzu
 13. Tematy raczej nie znikają Przeniósł się zwyczajnie do działu, w którym dyskutuje się o tego typu naprawach:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.