Jump to content

Obuwie sportowe dla osób po wypadku


Recommended Posts

Witam wszystkich, to mój pierwszy post tutaj, pisze w nietypowej sprawie, otóż chciałbym pomóc mojemu tacie który uległ wypadkowi i po operacjach stopy ma większą stopę i nie każdy but chce na nią wejść. Chciałbym poszukać dla niego możliwie jak najbardziej szerokie buty sportowe gdyż lubił zawsze w takich chodzić. Dodam iż posiada on obuwie ortopedyczne ale chciałbym aby poczuł się jak najbardziej normalnie jak kiedyś. Prosiłbym o pomoc i jakieś sensowne sugestie

Link to comment
Share on other sites

Cześć Krzysztofie :) Extra, że chcesz pomóc Tacie, ale na odległość to jest trudna sprawa. Jeżeli nie buty ortopedyczne czy inne szyte na wymiar, specjalnie dla Taty to optymalnie, gdybyś zabrał go do dużego profesjonalnego sklepu sportowego, gdzie obsługa mogłaby Wam przynieść kilka lub kilkanaście najbardziej tęgich modeli. To po prostu trzeba pomierzyć. Jeżeli żaden nie przypasuje, a któryś będzie blisko, wtedy zrób zdjęcia i skonsultuj z dobrym szewcem, może szewcem z ortopedycznymi uprawnieniami czy będzie w stanie zoptymalizować jednego z butów. Oni mają na wiele spraw swoje sposoby. Jeżeli jesteś z Warszawy, takim szewcem, który ma potężną wiedzę ortopedyczną jest na przykład Tadeusz Januszkiewicz (jeżeli jeszcze działa). 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.