Jump to content

AXE316

Administrator
 • Content Count

  3,223
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

AXE316 last won the day on November 26 2020

AXE316 had the most liked content!

Community Reputation

66 Wyśmienity

1 Follower

About AXE316

 • Rank
  Ten zły admin :)

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odniosę się tylko do nici (bo resztę sam znajdziesz, wielokrotnie napisano ). Bo zatłuszczona nie pociągnie wosku i tyle w temacie .
 2. Nikwax nie jest naturalnym środkiem - tu cały problem . Pomiń Renomat (w nadziei ) . Zabij , nie pamiętam .
 3. Polecam temat : http://www.wbutach.pl/topic/221-jak-pozbyc-sie-nikwax-u-garmont/ Ad2. Nie powinna ale nie wykluczone .
 4. Próba przerobienia obuwia letniego na zimowe ? To kiepski pomysł, w sensie takiego celu . http://www.wbutach.pl/topic/216-konserwacja-i-impregnacja-t%C5%82uszczowa-sk%C3%B3ry-nubuk-na-przyk%C5%82adach/opisuje nieomal wszystkie zagadnienia . O oddychaniu skór, też na forum znajdziesz odpowiedź .
 5. Cena też . Droższe nieco od FiveFingers nawet.
 6. Furoshiki to w sumie tobołek ... W Japonii, naturalnie wszystko sprowadza się w doskonaleniu do sztuki Uczyniono znaczący krok ? Mi się podoba pomysł - mi się podoba wszystko nieomal co Japońskie
 7. @Modina. Tłumaczyć można bez końca klientowi . Wściekłość kupującego ma jedyne uzasadnienie, w chwili gdy dojdzie do takiego zdarzenia (wydał X kwotę i zapewne nie małą ). Pewien lans noszenia (Owego rozwiązanego obuwia) przenosi się na codzienność i jest to faktem . Takim samym jak kupowanie oczami, nie wiedzą (trudno wymagać wiedzy która przychodzi z latami i kolejnymi parami ) . Ostatnio jeden z kolegów kupił buty z pomalowanym gumą czubkiem i z uporem chce to ponownie pomalować, by za chwilę na szlaku znowu to zedrzeć i tak bez końca ... Prosty argument nie trafia iż zakupiono to oczami i
 8. Twój problem nie jest żadną nowością. Kupiłeś oczami, a producent poleciał na skróty wiedząc, że klient to uczyni . Inni poszli do szewca - bo to się sprawdza później w terenie. Ty z uporem chcesz to pomalować i tanio - to są dwie sprzeczności (ale przekonać musisz się sam, boś bardziej uparty ode mnie ).
 9. Otrzymałeś odpowiedzi . Pozostałych pragnień nie jestem w stanie spełnić bo: środki specjalistyczne nie są w pasującej Ci cenie , no zwyczajnie nikt na co dzień ich nie kupuje w kiosku z gazetą I TU TKWI PRZYCZYNA CENY JAK I POJEMNOŚCI. nie jestem szewcem który Ci to zrobi nawet za 100PLN bo mam smutniejsze stawki obecnie Daj znać jak wymyślisz coś co Ci pasuje - będziemy niezmiernie wdzięczni.
 10. Pomaluj , wyjdź , pomaluj , wyjdź .... Teraz rozumiesz przekaż ?
 11. Nie no jasne - zrobisz to lepiej . Powinieneś sobie coś tam znaleźć. http://www.kleje-szu.pl/producenci/diamant.html Choć nadal pojęcia nie mam w jakim celu bardziej idziesz w kierunku estetyki w tego typu obuwiu ? Naturalnie estetyki wg twojego pojmowania .
 12. Szczerze ? Te buty, to lipa w wykonaniu. Są płynne gumy z utwardzaczami - można to pięknie pokryć - tylko to nie rozwiązuje problemu dot, źle dobranej techniko ochrony tego miejsca . Zjawisko rzekłbym najnormalniejsze w świecie . Natomiast pomysł malowania zamiast przyklejenia cienkiego Vibramu to pomyłka .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.