Jump to content

AXE316

Administrator
 • Content Count

  3,223
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Everything posted by AXE316

 1. Odniosę się tylko do nici (bo resztę sam znajdziesz, wielokrotnie napisano ). Bo zatłuszczona nie pociągnie wosku i tyle w temacie .
 2. Nikwax nie jest naturalnym środkiem - tu cały problem . Pomiń Renomat (w nadziei ) . Zabij , nie pamiętam .
 3. Polecam temat : http://www.wbutach.pl/topic/221-jak-pozbyc-sie-nikwax-u-garmont/ Ad2. Nie powinna ale nie wykluczone .
 4. Próba przerobienia obuwia letniego na zimowe ? To kiepski pomysł, w sensie takiego celu . http://www.wbutach.pl/topic/216-konserwacja-i-impregnacja-t%C5%82uszczowa-sk%C3%B3ry-nubuk-na-przyk%C5%82adach/opisuje nieomal wszystkie zagadnienia . O oddychaniu skór, też na forum znajdziesz odpowiedź .
 5. Cena też . Droższe nieco od FiveFingers nawet.
 6. Furoshiki to w sumie tobołek ... W Japonii, naturalnie wszystko sprowadza się w doskonaleniu do sztuki Uczyniono znaczący krok ? Mi się podoba pomysł - mi się podoba wszystko nieomal co Japońskie
 7. @Modina. Tłumaczyć można bez końca klientowi . Wściekłość kupującego ma jedyne uzasadnienie, w chwili gdy dojdzie do takiego zdarzenia (wydał X kwotę i zapewne nie małą ). Pewien lans noszenia (Owego rozwiązanego obuwia) przenosi się na codzienność i jest to faktem . Takim samym jak kupowanie oczami, nie wiedzą (trudno wymagać wiedzy która przychodzi z latami i kolejnymi parami ) . Ostatnio jeden z kolegów kupił buty z pomalowanym gumą czubkiem i z uporem chce to ponownie pomalować, by za chwilę na szlaku znowu to zedrzeć i tak bez końca ... Prosty argument nie trafia iż zakupiono to oczami i otok powinien być przynajmniej z gumy konkretnej lub lepiej Vibramu . Kupił, wydał, chce się cieszyć i to jest jakby zrozumiałe - życie i użytkowanie weryfikuje, ale do osobistego błędu nie bardzo chcemy się przyznać - taka nasza natura . Dobre niestety kosztuje , ale nie będzie pełnić funkcji wg naszego oczekiwania tylko konstrukcji . Temat rzeka zresztą .
 8. Twój problem nie jest żadną nowością. Kupiłeś oczami, a producent poleciał na skróty wiedząc, że klient to uczyni . Inni poszli do szewca - bo to się sprawdza później w terenie. Ty z uporem chcesz to pomalować i tanio - to są dwie sprzeczności (ale przekonać musisz się sam, boś bardziej uparty ode mnie ).
 9. Otrzymałeś odpowiedzi . Pozostałych pragnień nie jestem w stanie spełnić bo: środki specjalistyczne nie są w pasującej Ci cenie , no zwyczajnie nikt na co dzień ich nie kupuje w kiosku z gazetą I TU TKWI PRZYCZYNA CENY JAK I POJEMNOŚCI. nie jestem szewcem który Ci to zrobi nawet za 100PLN bo mam smutniejsze stawki obecnie Daj znać jak wymyślisz coś co Ci pasuje - będziemy niezmiernie wdzięczni.
 10. Pomaluj , wyjdź , pomaluj , wyjdź .... Teraz rozumiesz przekaż ?
 11. Nie no jasne - zrobisz to lepiej . Powinieneś sobie coś tam znaleźć. http://www.kleje-szu.pl/producenci/diamant.html Choć nadal pojęcia nie mam w jakim celu bardziej idziesz w kierunku estetyki w tego typu obuwiu ? Naturalnie estetyki wg twojego pojmowania .
 12. Szczerze ? Te buty, to lipa w wykonaniu. Są płynne gumy z utwardzaczami - można to pięknie pokryć - tylko to nie rozwiązuje problemu dot, źle dobranej techniko ochrony tego miejsca . Zjawisko rzekłbym najnormalniejsze w świecie . Natomiast pomysł malowania zamiast przyklejenia cienkiego Vibramu to pomyłka .
 13. Obawiam się, że link jest gorszym opisem niż osobista fotka .
 14. Jak mogę ci coś doradzić - to utop koszt dostawy przy x wartości zakupu ( z zachowaniem zysku ) bo to się sprawdza . Wyprzedzaj mocniej oczekiwania i nie zasłaniaj się tym, że masz Polski sklep . Nie ustawaj w poszukiwaniu nowych rozwiązań ( bo jest Ci dobrze z tą x firmą ) bo z doświadczenia wiem iż pewne tasowanie z kolporterami wychodzi na dobre i tworzy nawet niestandardowe opcje . Skostnienie takowego myślenia doprowadziło właśnie do cen wysyłek za granicę w firmach w RP ale zupełnie innych warunków tej samej poza RP ! Dla przykładu ? 4,50€ standardowa ubezpieczona przesyłka kurierska z Niemiec do Belgii - da się ? Da . Jeśli docelowo sprzedawcy się nie postawią , raz, drugi i trzeci - stracą sami i pies trącał X firmę kurierską za z sufitu stawki - bo rynek próżni nie znosi i ja nie dam 100€ za wysyłkę z RP zamiast 4.5€ .
 15. http://www.coolblue.be/ W RP jeszcze wiele w tym zakresie jest do zrobienia dla firm kurierskich nie wspominając o ospałej Poczcie Polskiej. Tak standardowa wysyłka i dokładnie taka sama cena jak u producenta za towar . Jak mam być szczery to te 10% mnie zniechęca i już wyjaśniam dlaczego . Problem drobny, gdy cena towaru niewielka - ale jeśli wydać mam np 1000 zł to jednak szukam oferty i cenowo i jakościowo wraz z serwisem etc . dla mnie korzystnej i sieci robi się to błyskawicznie . Primo cena do zaakceptowania . Secundo warunki pozostałe . Docelowo nie uzyskasz odpowiedzi - musisz sam rozsądzić .
 16. Pomysł godny uwagi . Kwestia czy i kto ma brać udział w koszcie i jak wielkim dostawy ? To co piszesz dotyczy dostawy w określionym promieniu od punktu nadawczego - jesli nie to ja już zamawiam . Mnie nie dziwi taki pomysł, bo i owszem jest realny . W przykładzie zamówiłem klawiaturę mechaniczną wieczorkiiem około 19,00 i miałem ją w ręku następnego dnia, o jedenastej i to w sobotę . Mało tego cena była taka sama, jak na stronie producenta, a koszt dostawy ZEROWY. Liczy się nie tylko prędkość jak widać, ale i pozostałe składowe które albo zachęcą , albo odstraszą.
 17. Przeczytaj waść regulamin - tak ostrożnie .
 18. Przeczytaj waść regulamin - tak ostrożnie .
 19. Przeczytaj waść regulamin - tak ostrożnie .
 20. Odruch "obronny" stosujemy gdy widzimy przemakanie choćby powierzchniowe . Spokojnie to nie czarna magia - kwestia praktyki zwyczajnie .
 21. 1. Przeciurać - no chyba że szykuje się coś dłuuugiego . 2. Jeśli nie zachodzi potrzeba - to po co ? (tłuszcz w woreczek i do plecaka ) Zaschnięte błoto to nie najlepsza opcja - zawsze warto to wyczyścić .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.