Jump to content

flipflop

Forumowicz
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About flipflop

 • Rank
  Nowy użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Tak się spodziewałem że to nie Polski sklep. Każdy inaczej kupuje i czym innym się kieruję przy zakupie dlatego liczę, że inne osoby też sie wypowiedzą i pomogą. Oczywiście interesują mnie tylko szczere odpowiedzi, bo chodzi tutaj o sprawdzenie pomysłu.
 2. Dzięki za odpowiedź Dotyczy dostawy na terenie miast w którym sklep ma swoje magazyny, początkowo w jedynym mieście. Cena produktu byłaby mnie więcej o 10% wyższa (np. buty które można dostać w podobnym sklepie za 200 zł, w tym przypadku kosztowałyby 220zł). W przypadku gdy klient jednak stwierdzi, że zamówione buty mu nie odpowiadają, oddaje je dostawcy i nie ponosi żadnych kosztów związanych z dostawą. Mógłbyś podać w jakim sklepie kupowałeś klawiaturę ? To była standardowa dostawa ? Ciekawi mnie to ponieważ firmy kurierskie nie dowożą w weekendy.
 3. Cześć! Pracuję nad rozwiązaniem które umożliwiłoby wygodniejsze i szybsze zakupy butów przez internet. Co myślicie na temat poniższych rozwiązań ? Czy bylibyście w stanie zapłacić więcej za zakupy przy takim poziomie obsługi ? Planowane rozwiązania: Czas dostawy 1-2 godziny lub na konkretną godzinę tego samego dnia. Dostawy realizowane przez cały tydzień, również w weekendy Klient może zamówić różne modele w wybranym rozmiarze a dostawca sam oceni czy wybrany rozmiar może się okazać za mały lub za duży i przywiezie dodatkowo rozmiar większy lub mniejszy. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko źle dobranych butów i czasochłonnej wymiany. Klient zamawiając nie płaci za zakupy – Dostawca daje czas na zmierzenie i wybranie odpowiednich butów a klient płaci jedynie za ten model i rozmiar który wybierze. Dzięki temu nie trzeba czekać na zwrot pieniędzy i odsyłać pozostałych par a klient przed zakupem ma możliwość zobaczenia butów „na żywo” Będę wdzięczny za pomoc i podzielenie się opinią na forum
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.