Jump to content

JANUSZ003

Forumowicz
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About JANUSZ003

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Kończąć temat złozyłem reklamację została przyjęta i zwrócono mi pieniądzę .
 2. Odświeże nieco temat ponieważ znowu dostałem do użytku obuwie Haix Ranger BGS może raz czy dwa użyte i potraktowane pastą do obuwia . Pytanie brzmi czy taka niewielką ilość pasty zmyje mydło Avel czy lepiej kupić Renomat . Drugie pytanie to czy jest sens w tym wypadku specjalnie kupować HP Oil aby je potraktować przed Tukanem ?
 3. Rozumie że w/g Ciebie powinienem iść do szewca poprosić o dołożenie gumowego otoku i zapłacenie nie wiem ile to może kosztować ?
 4. Daj spokój z tymi pragnieniami to nie to forum ale dziękuje Ci za zainteresowanie i pomoc .
 5. Dlatego pytałem o coś trwalszego . Teraz rozumiesz mój przekaz Reasumując bo szkoda czasu na bezsensowne dogadywanie się nie będę dopłacał 100 zł lub więcej do tych butów które kosztowały mnie 300 zł .
 6. Masz racje oczywiście estetyki może Ty lubisz chodzić w zdartych czubkach butów ja nie .
 7. Tutaj nie chodzi o kieszeń ale wątpię czy w mojej okolicy ktoś podejmie się naprawy tego typu mam na myśli dołożenie gumowego otoku . Proszę polećcie mi jakiś środek którym mógłbym trwale zabarwić te czubki ?
 8. Proszę tak to wygląda w realu moje buty . http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8fbe159670c45617.html
 9. Witam Poszukuje środka do odnowienia zniszczonych czubków butów w moich butach trekingowych jak w załączonym linku Lowa Fokus GTX . Czubki nie były pokryte gumowym otokiem tylko warstwą nie wiem jak to nazwać lekko nagumowanego środka który po tygodniu intensywnego chodzenia w Tatrach w znacznym stopniu się się starł .
 10. No i tutaj jest problem mam szeroką stopę wysokie podbicie i ciężko mi jest coś dobrać .
 11. Skarpety mam już dość grube tak że pozostają wkładki mógłbyś mi coś doradzić ? Poza tym czy takie wkładki nie będą miały wpływu na ich ,, eksploatację " ponieważ ten model ma MFS opis na stronie z powyższego linku ? Nie wspomniałeś o zapiętkach nie polecasz ?
 12. Cześć Reklamacja załatwiona dołożyłem troszkę grosza i kupiłem Meindla model Vakuum http://www.meindl.pl/index.php?product=2844 mam nie wielki problem mierząc buty numer 42 miałem trochę przy ciasnawe 42,5 były w sam trochę luzu a więc tak jak powinno być w tego typu butach niestety mam lekki luz w piętach . Proszę doradźcie zapiętki załatwią sprawę czy może wkładki do butów ? Oczywiście mogę buty zwrócić choć powiem szczerze dobrze się w nich czuję .
 13. Jak obiecałem opiszę finał mojej reklamacji . Uwzględniono moje roszczenie i postanowiono mi wymienić obuwie na nowe wolne od wad . Ze swej strony chcę dopłacić i wziąć inny model Vakum GTX .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.