Skocz do zawartości

Powitanie


AXE316

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich :-)

trafiłem tu przypadkiem buszując w mętnych odstepach internetu ,a to wygląda na takie fajne miejsce! Od kliknastu lat prowadzę hurtownię szewską, jeżeli będę mógł komuśw czymś pomóc proszę walić prosto z mostu. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :-)

trafiłem tu przypadkiem buszując w mętnych odstepach internetu ,a to wygląda na takie fajne miejsce! Od kliknastu lat prowadzę hurtownię szewską, jeżeli będę mógł komuśw czymś pomóc proszę walić prosto z mostu. Pozdrawiam serdecznie!

Powitać. Takich osób mi tutaj brakowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej :)

Smarkacz jeszcze ze mnie i niewlele wiem.
Ale szybko i chętnie się uczę. :)
Trafiłem tu, bo szukałem informacji o naturalnej skórze, jej obróbce i konserwacji.
Nie potrafię dokładnie odpowiedzieć dlaczego ona tak mi się podoba, ale jest w niej coś...pachnącego przeszłością, charakterem i pięknem.
Po prostu bije na głowę wszelkie inne materiały.
Huh, nawet ciut poetycko wyszło ;)

Witam jeszcze raz i licze na wyrozumiałość w mojej, liczę że coraz mniejszej niewiedzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc, nie wiem gdzie umieścić moje pytanie... Przepraszam, jeśli zakłócę porządek gdzie zadawać jakie pytania... Czytałam wątek 

"JAK URATOWAĆ NUBUK POTRAKTOWANY PASTĄ DO LICÓWKI?" 

Temat zamilkł chyba w 2012r...

i nie wiem w jaki wątek uderzyć z pytaniem. Niestety dotyczy mnie ten sam problem. W temacie zostało polecone mydło Avel a na stronie sklepu internetowego jest napisane, że nie powinno być używane do nubuku...jeśli ktoś byłby mi w stanie pomóc,yyy bylabym bardzo wdzięczna... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc, nie wiem gdzie umieścić moje pytanie... Przepraszam, jeśli zakłócę porządek gdzie zadawać jakie pytania... Czytałam wątek 

"JAK URATOWAĆ NUBUK POTRAKTOWANY PASTĄ DO LICÓWKI?" 

Temat zamilkł chyba w 2012r...

i nie wiem w jaki wątek uderzyć z pytaniem. Niestety dotyczy mnie ten sam problem. W temacie zostało polecone mydło Avel a na stronie sklepu internetowego jest napisane, że nie powinno być używane do nubuku...jeśli ktoś byłby mi w stanie pomóc,yyy bylabym bardzo wdzięczna... :)

To rekomendacja producenta, natomiast użytkownicy czasem dochodzą do swoich wniosków i rozwiązań. Z resztą niewiele gorzej być już może, jeżeli nubuk został potraktowany kremem/pastą ...  ;)

 

 

 

Witam Wszystkich.

 

Po długich namysłach wreszcie się zarejestrowałem ,

 

mam nadzieje ze uzyskam tutaj wiele odpowiedzi na moje pytania proste i te trudne.

 

Pozdrawiam Wszystkich.

 

 

Cześć i czołem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dokopałem się do was  już dość dawno temu, podobnie jak do forum tactical.pl, ale jak do tej pory tylko czytałem i po cichu zastanawiałem się nad swoimi problemami. Po drodze zdobyłem u was (bez powiedzenia słowa, czy nawet rejestracji) całkiem sporą wiedzę w interesującej mnie wtedy materii - tematach wokół butów trekkingowych, starcia płat skóry/vs/membrana, oraz impregnacji tłuszczem i woskiem, pochłaniając tutki od AXE'a, ale, że przyszedł czas, by zacząć też coś działać, to i pora się zarejestrować; zacząć rozmawiać z ludźmi. :) 

Pokopię w końcu z perspektywy usera. Do zobaczenia w tematach i obym zbytnio nie irytował adminów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.