Skocz do zawartości

Wolne żarty :)


AXE316

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heh, kultowe :D

Pamiętam jak nieraz First Blooda oglądałem na pauzie i klatka po klatce próbowałem wysznupać co on tam miał za buty ;)

Stąd moja miłość do trzewików typu "upland" z przeszyciem "moc toe" z przodu, jak w Red Wingach - coś pięknego :D

 

Ja bym jeszcze do tego dodał ten plakacik:

 

commando.jpg

 

Pierwszy "Szwajceneger", jakiego widziałem, do dziś jak go dają raz do roku na Polsacie, to oglądam, buehehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uznałem to za żart i w sumie zastanawiam się czy im udzielić odpowiedź ? :D

Chyba jednak nie wiedzą ,że jestem ich zagorzałym fanem :D

 

We are in the process of updating our records. We would greatly appreciate if you could take the time to update your contact preferences by clicking the button below. If you have been in touch previously to unsubscribe then please accept our sincere apologies, selecting unsubscribe will ensure you no longer receive any communications from Nikwax or Páramo in the future.

 

Anyone confirming, or updating their records will be entered into our free prize draw to win a new Apple iPad or £500 worth of Páramo vouchers.

 

To update your contact preferences, or to unsubscribe, click 'Update my details'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z filmu ale niesztampowe ..

 

Bogaty jak jasna cholera facet ...

Dookoła niego aż kapie złoto ..

Wybrał się na ryby .

Złota wędka ,złota żyłka ,złoty haczyk,rozkłada złote krzesełko ,zakłada robaka ,zarzuca ...

Branie .

Złota rybka .

Ona w te słowa :

- Jedno życzenie .

Gość odpina ją z haczyka - wyrzuca do wody ze słowem - sp....

Znowu zarzuca .

Branie .

Złota rybka i znowu to samo -

- Jedno życzenie .

Nerw ,odpięcie z haczyka i do wody ze słowem -

- sp..

No i tak kolejny raz ..

- Ok ,mówi facet

- Mów i sp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione tutaj:

 

http://aha44.pl/content/view/97843/33/

 

(...)

23. W Cleveland (Ohio, USA) prawo zakazuje kobietom nosić obuwie ze skory, by mężczyźni nie oglądali ich nóg odbijających się w wypastowanych butach.

(...)

64. W Polsce zakazane jest noszenie przy sobie przedmiotów, w których ukryte jest ostrze (np. buty z wysuwającymi się kolcami lub laski ze szpikulcem). Zakaz nic nie mówi o tasakach lub półmetrowych nożach kucharskich.

(...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.