Jump to content

nick555

VIP Leather
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

nick555 last won the day on July 22

nick555 had the most liked content!

Community Reputation

31 Wyśmienity

About nick555

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,537 profile views
 1. Też bym chciał, jak zwykle troszkę. Tylko muszę się zebrać i powrzucać foty z ostatniego roku
 2. Napisz czego poszukujesz, jakaś mała mogę stworzyć i Ci wysłać, ostatnio mniej korzystam z tych mniejszych kawałków
 3. Hip hip hurra @baba daj adres od razu, żeby przestojów nie było. Pewnie u mnie będzie we wtorek, postaram się w środę wysłać tylko pewnie paczka jak to zwykle bywa jest olbrzymia i muszę skorzystać z pomocy przy wysyłce zaprzyjaźnionego sklepu. Co by koszta ograniczać
 4. Ja również zainteresowany, raczej pojedynczymi kawałkami więc dużo bym nie uszczuplił a jak poprzednio, mogę dodać coś od siebie z zasobów. Ps. Co do zdjęć, ostatnio przeglądałem stare dyski, mam kilka produktów z tych skór na nich. W wolnych chwilach mogę podesłać.
 5. Przyszła paczka... Aa nie będę zdradzał co w środku. Zaznaczę tylko, ze po wstępnej selekcji zostawiam sobie z niej 1/5, dorzucam jak obiecałem z poprzedniej edycji, ze dwa większe kawałki plus resztki egzotykow, może ktoś będzie miał wene coś z tego zrobić. @pepo, wysyłam pw o adres.
 6. Wszystko barwisz Oil dye'm? Ten jasnoniebieski pokrowczyk też? I świetna ta" kanarkowa" krawędziówka, co to?
 7. Ja też się wpisze i jeśli skóra trafi do mnie obiecuję dorzucić coś od siebie ze skór trochę grubszych i trochę "kielmanowych" z poprzednich edycji
 8. Jutro fotki z lepszym światłem i produktami, bo znów w użyciu A w skrócie: Skóra exoleather.pl i juchcik.pl Farba Sapphir,kolor bordeaux, plus Reptan. Efekt? O taki:
 9. Widzę stare zdjęcia z imageshacka poszły... No cóż, trzeba było je wcześniej skopiować. Wracając do tematu, bo poważnie zaniedbałem aktywność tutaj, czytając bez logowania. Taki portfelik. Miał być cienki ale mieszczący dowód rejestracyjny.
 10. trzy w jednym Spód - skóra 'kielmanowska" Góra - wąż z juchcik.pl I to co nie widać, czyli odżywienie, dzięki Multirenowacja.pl
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.