Jump to content

MNsk

Forumowicz
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About MNsk

 • Rank
  Nowy użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

748 profile views
 1. MNsk

  Witam, adres Mariusz Nieradka, ul. B. Prusa 4/39,  39-400 Tarnobrzeg, tel. 505 524 056. 

  Sprawa ma się tak, że jestem na warsztatach poza domem, pakę odpakuję dopiero 28 czerwca. Ile mam zapłacić za przesyłkę ?

  1. rurov

   rurov

   Mogę wysłać w połowie tygodnia. Za paczkę płacę ja. Ty płacisz jak wysyłasz dalej. Czy móglbym wyslac przesylkę paczkomatem? Potrzebowałbym wtedy e-mail  i nr paczkomatu do którego mam wysłać.

  2. rurov

   rurov

   Paczkę wyślę w połowie tygodnia, żeby dotarła po 28.

 2. Jako ostatnia osoba, mam te skóry komuś wysyłać ? Tak się składa, że od 20 d0 28 czerwca włącznie będę zupełnie niedostępny, a tu widzę kolejka przyspieszyła.
 3. Zrobiłem trochę porządków, kiedy akcja się rozpocznie ?
 4. Również jestem chętny na ścinki. O co chodzi z tym gubieniem kontaktu ?
 5. Ok, wysłać starą podeszwę do firmy w celu przymierzenia i porównania jej z nową ?
 6. Ponawiam pytanie o samouczek, pomoc. Chciałbym w te buty, wrzucić podeszwy Vibram Teton. Jest to możliwe ?
 7. Witam, ponawiam pytanie, chcę naprawić podeszwę, która samoistnie odpadła, temat, który napisałem wcześniej gdzieś znikł. Czy ktoś może pomóc w temacie naprawy podeszw tych butów ?
 8. Byłbym wdzięczny lub nawet coś bym wymienił, tylko u mnie blanki od 3,5 do 5,5mm
 9. Dzięki za odzew. Chciałbym nowe spody, tylko podeszwę nieco bardziej "drapieżną" niż w poprzednich i możliwość zachowania amortyzacji, czyli coś podobnego do tej pianki, ale trwalszego. No i taki " krok po kroku" też mile widziany
 10. Witam, jak w temacie. Buty z drugiego sortu świetnie mi służyły 7 lat. Podeszwa całkiem odpadła na wypadzie ( jednak wtryskiwany poliuteran nie jest dobrym rozwiązaniem ), ale cholewka jest w b.dobrym stanie i chciałbym reanimować buty, ponieważ uważam ten but za naprawdę świetny mimo kilku wad. Na zdjęciu widać stary i nowy but do porównania. Myślałem nawet o innej podeszwie ( nr. Vibram ?), ponieważ podeszwa tego buta w zimie na wychodzonych ścieżkach ślizga się (tak, to taka mała wada buta wg. mnie . Na upartego zostanę przy starych podeszwach. Nadmienię, że jestem wyuczonym, praktykującym kaletnikiem, i miałem ponad miesiąc praktyk szewskich własnie przy montażu podeszwy z cholewką
 11. Zlecenie od kolegi i co najważniejsze - zszyć dziury, podczyścić tapicerkę. Jak się uda więcej, też zrobić. no i teraz tak, powiecie, czym zatkać te dziury ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.