Jump to content

nick555

VIP Leather
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by nick555

 1. Czy może ma ktoś kontakt do @veer-singh? Ostatni kontakt miałem 10, wspominał o jakim problemie. A jak tak kontrolnie, czy jest opcja jeszcze paczkę dostać...
 2. @veer-singh, zostawiasz Sobie całą paczkę? Daj znać co i jak w wolniejszej chwili
 3. Hej, uda się wysłać na dniach? W sobotę wyjeżdżam na tydzień a chciałbym puścić dalej
 4. Też bym chciał, jak zwykle troszkę. Tylko muszę się zebrać i powrzucać foty z ostatniego roku
 5. Napisz czego poszukujesz, jakaś mała mogę stworzyć i Ci wysłać, ostatnio mniej korzystam z tych mniejszych kawałków
 6. Hip hip hurra @baba daj adres od razu, żeby przestojów nie było. Pewnie u mnie będzie we wtorek, postaram się w środę wysłać tylko pewnie paczka jak to zwykle bywa jest olbrzymia i muszę skorzystać z pomocy przy wysyłce zaprzyjaźnionego sklepu. Co by koszta ograniczać
 7. Ja również zainteresowany, raczej pojedynczymi kawałkami więc dużo bym nie uszczuplił a jak poprzednio, mogę dodać coś od siebie z zasobów. Ps. Co do zdjęć, ostatnio przeglądałem stare dyski, mam kilka produktów z tych skór na nich. W wolnych chwilach mogę podesłać.
 8. Przyszła paczka... Aa nie będę zdradzał co w środku. Zaznaczę tylko, ze po wstępnej selekcji zostawiam sobie z niej 1/5, dorzucam jak obiecałem z poprzedniej edycji, ze dwa większe kawałki plus resztki egzotykow, może ktoś będzie miał wene coś z tego zrobić. @pepo, wysyłam pw o adres.
 9. Wszystko barwisz Oil dye'm? Ten jasnoniebieski pokrowczyk też? I świetna ta" kanarkowa" krawędziówka, co to?
 10. Ja też się wpisze i jeśli skóra trafi do mnie obiecuję dorzucić coś od siebie ze skór trochę grubszych i trochę "kielmanowych" z poprzednich edycji
 11. Jutro fotki z lepszym światłem i produktami, bo znów w użyciu A w skrócie: Skóra exoleather.pl i juchcik.pl Farba Sapphir,kolor bordeaux, plus Reptan. Efekt? O taki:
 12. Widzę stare zdjęcia z imageshacka poszły... No cóż, trzeba było je wcześniej skopiować. Wracając do tematu, bo poważnie zaniedbałem aktywność tutaj, czytając bez logowania. Taki portfelik. Miał być cienki ale mieszczący dowód rejestracyjny.
 13. trzy w jednym Spód - skóra 'kielmanowska" Góra - wąż z juchcik.pl I to co nie widać, czyli odżywienie, dzięki Multirenowacja.pl
 14. Bardzo fajne. Z moich osobistych doświadczeń, zdjąłbym skośnik (czy jak to się tam nazywa), ten dodatkowy pasek przy nachrapniku. Imo koń wygląda lepiej bez tego. No chyba, że sytuacja wymaga. U mnie wszystkie 8 chodzi bez Za to jak pokażę żonie, to znów będzie mi suszyć głowę, żebym zrobił jej podobne, tylko bezwędzidłowe.
 15. To tak dla archiwizacji. Różowy jest z poprzedniego rzutu skóry jeszcze, brązik na zegarku z ostatniego. Jeśli z niej ktoś ma buty to zazdroszczę... Świetna w pracy mimo że cieniutka, pasek na zdjęciach ma 2,5mm grubości mimo dwóch warstw.
 16. nick555

  Wolne żarty :)

  Aż mnie poczta zwariowała i forumowe odnośniki do spamu skierowała przez ilość Ale to chyba coś nie halo?
 17. Pudło Ostatnie to "prawie" aligator, pierwsze to najpewniej cielę bądź już bydlę (średnio odróżniam), a drugie to rekin od Damiana tyle, że ciut "przekonstruowany".
 18. nick555

  Nieloty :)

  Osobiście się bym nie porywał, ale jeśli chcesz, dam Ci kontakt do kogoś, kto bardzo pomaga, a projekty wychodzą świetne. Oczywiście oparte na dostępnych kopertach, starych mechanizmach z indywidualną tarczą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.