Jump to content

baba

Forumowicz
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

baba last won the day on June 8 2018

baba had the most liked content!

Community Reputation

14 Dobry

About baba

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

1,431 profile views
 1. Bardzo fajne paseczki. Też zawsze mam w planach ale ciągle nie mogę się zmobilizować do kupna czegoś do smarowania brzegów ? Za to dość niespodziewanie machnęłam drugiego krzywulca ?
 2. Się podepnę Ratujcie. Buty nowe, baaardzo wygodne no tyyle dodatkowych cm wzrostu!! ;)) W sklepie - cisza, w domu - git, na dworze - bez problemu... W pracy... Masakra... Pracuję w urzędzie, 3 piętra korytarzy z jakimś standardowym pcv na podłodze. No wszyscy mnie słyszą! A dźwięk wybitnie wredny i głośny... Wymyślicie coś? But.m4a
 3. No tak... To wiek pewnie mamy zbliżony... To trochę tłumaczy... ? ?
 4. No to się zgłaszam. Z ostatniej dostawy skórek. Planów było wiele, padło na torbę. W teorii miała wyglądać zupełnie inaczej ale w trakcie robota weryfikowała ambicje i wyszło jak wyszło. Trochę za bardzo "babciowo" ? Ale szyłam na "zwyczajnej" Janomce i nie zawsze było łatwo. I im więcej szyję skór tym bardziej wiem skąd się biwzięło powiedzenie "kląć jak szewc" ???
 5. Mam, dostałam, dziękuję ? @rurov - poproszę adres. Postaram się w weekend przepakować i w poniedziałek wysłać dalej ?
 6. No zobacz, niby drobiazg a taka kieszonka zupełnie zmienia wygląd całości. ??
 7. Podłączę się do tematu. Wpadł mi do głowy recykling sandałów - wykorzystanie gumowej podeszwy i dorobienie nowej skorzanej wkładki i pasków. Ale zwątpiłam czy dam radę bez kolejnych inwestycji to porządnie skleić. Mam dragona "do butow" (poliuretanowy, super mocny, do klejenia na zimno). Czy to ma szanse trzymać czy jednak dać sobie spokój albo kupić inny klej?
 8. No i dopadła mnie sezonowa przerwa technologiczna ale już znowu zaczyna mnie nosić. Na początek w końcu dojrzałam do zrobienia sobie paska do zegarka. Oczywiście dopiero po zrobieniu wiem dokładnie co gdzie powinnam zrobić inaczej i dlaczego - w teorii jestem świetna ale szyjąc stwierdziłam np. że cieniowanie skóry na wysokości teleskopów jest zbędnym dokładaniem sobie roboty a skórę wybrałam... delikatnie mówiąc grubą Ale kolejny zrobię sobie lepiej. I etujnik na karty / dokumenty. Też bym kilka rzeczy poprawiła ale na moje potrzeby może być. Zastanawiam się czy jednak nie d
 9. No, Pepo, chwilę tu nie zaglądałam ale widzę, że naprawdę wykonanie pełna profeska! Masz talent!
 10. A ja się zastanawiałam, gdzie zaginął tamten wątek... W takim razie pewnie moje zgłoszenie tam zaginęło. Trudno. W każdym razie gdyby coś było to ja bardzo chętna jestem bo po małej przerwie znowu się trochę zabrałam za skóry i mam trochę utopijno-ambitnych pomysłów od pasków do zegarków po sandałki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.