Jump to content

rurov

Forumowicz
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

rurov last won the day on January 7 2019

rurov had the most liked content!

Community Reputation

15 Dobry

About rurov

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,278 profile views
 1. Bardzo ładnie wyszło. Brakuje mi tu jeszcze jednego. Dla dopełnienia całości przeszlifowałbym ranty spodów i obcasów, pomalował, a następnie wosk i polerka.
 2. Widzę, że temat odżył. Moje ostatnie paseczki. Pierwszy to struś ...
 3. Ja bym tych Yanko nie ruszał. Tylko pommadier, wosk i lustro na czubkach.
 4. Mnie osobiście nie podoba się połysk w takich butach. Ale to jak wiadomo zależy od wielu rzeczy, min. tego z czego jest wykonany but, jak wchłania się farba, jaka to jest farba i samego wykończenia. Dużo zależy tez od tego ile klient jest w stanie zapłacić za usługę. Generalnie wyszło dobrze.
 5. Prawidła to podstawa, nie gazety. Jak chcesz cieszyć się butami, powinno się dać odpocząć butom jeden dzień, najlepiej mieć dwie pary butów i chodzić na zmianę. Co do zagnieceń to wydaj mi się że ich nie usuniesz. Taki rodzaj skóry.
 6. Podobny problem z butami i ich naprawa był kiedyś opisany na forum. Tu masz link:
 7. Mój pierwszy pasek, który powstał ze skóry z ostatniej dostawy, w planie kolejne. Niestety ciągle brakuje czasu, no i umiejętności, ale uczę się, a że jest to moje zajęcie hobbistyczne, nie poddaję się i próbuję dalej.
 8. Zanim zastosujesz Renovating Cream Saphir, podkleiłbym uszkodzone miejsca i zeszlifował papierem ściernym (tylko wyrównać), a później kilka cienkich warstw, każdą następna po wyschnięciu poprzedniej i polerka, wtedy większe prawdopodobieństwo, że nie odpadnie.
 9. Zapiętki zrobione dawno temu, zapomniałem wrzucić na stronę jak zrobię, nie jestem szewcem to moje hobby, oprócz tego zrobiłem fleki i zelówki. Na nogach tego nie widać, a buty prezentują się wspaniałe, jak na ponad dwudziestoletnie buty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.