Skocz do zawartości

Wolne żarty :)


AXE316

Rekomendowane odpowiedzi

Pani nauczycielka pomaga dziecku włożyć małe kowbojskie buty, bo dziecko ją poprosiło. Tak więc oboje szarpią, ciągną, a buty nie chcą na nogę wejść. A kiedy się już udało i oboje spoceni siedli, dziecko mówi:

- Proszę pani myśmy ubrali buciki na odwrót.

Pani popatrzyła, faktycznie na odwrót. Znów makabra ze ściąganiem, potem szarpanie, męka, aż są ubrane prawidłowo. Dziecko patrzy na buty i mówi:

- Ale to nie są moje buty.

Nauczycielka ugryzła się w język, nic nie mówi tylko gehenna po raz trzeci. Buty ściągnięte, dziecko :

- To nie są moje buty, tylko mojego brata, a mama mi je kazała nosić.

Pani już nie wie czy się śmiać, czy płakać i znowu pomaga ubrać buty.

Kiedy pomagała mu ubrać kurtkę pyta:

- A gdzie masz rękawiczki?

- Mam w bucikach.

 

Od zeszłego roku pracuję m.in. z pierwszakami w podstawówce.

 

Powiem tak... TO NIE JEST ŚMIESZNE! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aż tak źle nie jest, ale fakt, że trzeba dzieciom kurczę tu kurteczkę zapiąć, bo se samo nie potrafi, a nie widzi, że mu się tkanina w zamek wcina, tam bucika zasznurować, bo samo nie umie, tam tornisterek pomóc założyć, bo samo nie da rady, tu buteleczkę z piciem odkręcić, bo za słabe, nabój w piórze wymienić, bo nie wie jak, itp.

Wszystko fajnie pięknie, dopóki nie zwali się na łeb naraz 15 lub dwadzieścia takich dzieci i każde z problemem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem już i z gimnazjalistami wszystkich klas, z licealistami, a także przez kilka ładnych lat prowadziłem kursy dla dorosłych ludzi, tak więc pełen przekrój :)

Owszem, z chęcią poszedłbym do jakiegoś liceum, tylko niestety sytuacja na rynku pracy dla nauczycieli jest taka, że idzie się do pierwszej lepszej szkoły gdzie znajdzie się jakikolwiek etat, a która z powodu niżu demograficznego czy też niecnych cięć ze strony organu prowadzącego (urzędu gminy / miasta), nie musi jeszcze masowo zwalniać nauczycieli.

Tak ja musiałem odejść po 3 latach z gimnazjum, wraz z 5 innymi nauczycielami. Jako najmłodszy stażem anglista, byłem pierwszy do odstrzału z powodu braku godzin (za mało dzieci) i dyrekcja nawet nie miała co tu gadać, chociaż naprawdę dobrze się pracowało.

Udało mi się zahaczyć na zastępstwo w podstawówce, na rok, teraz przypadkiem na drugi rok, ale w przyszłym roku już sobie na bank będę musiał znowu szukać pracy gdzie indziej, gdziekolwiek tylko się znajdzie etat... Tak to teraz wygląda :)

 

Tak więc żarty żartami, ale generalnie jestem w stanie znieść sporo, włącznie ze sznurowaniem bucików nieporadnym pierwszakom (których ogólnie rzecz biorąc lubię), byle bym tylko robotę miał.

 

Signum temporis, cóż dodać. Jakoś na te wszystkie buty, co je mam i będę miał, muszę zarabiać, buehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja wczoraj wyczynowo siłowałem się na rękę z panem Jackiem i panną Coke, następnie z królem hetmanem Janem III-cim, a codziennie do 12:00 ćwiczę ekstremalne przewracanie się na drugi bok w barłogu :p

 

 

To Blatio wszystko pikuś ...

Ja dzisiaj -zimowym atakiem od północnej strony - zdobyłem fotel do kompa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.