Skocz do zawartości

Powitanie


AXE316

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witajcie.

Znalazłem się tutaj za sprawą tacticala i sadzę że spędzę tutaj trochę czasu. Informacje o butach to to czego szukałem więc i to forum bardziej do mnie pasuje. Jak na razie moje pierwsze, świadomie, kupione buty to Hanzele 024 SK "custom". Pewnie się nimi pochwalę w jakimś temacie ;) A teraz udaje się do działu poświęconego impregnacji butów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witamy witamy .

Plany mamy szersze niż same buty bo okazało by się że mamy do powiedzenia tylko coś dwa razy do roku statystycznie :)

Ale tak nie jest i działy jakie mamy to po części plany a reszta to "nacisk' użytkowników - jesteśmy naprawdę otwarci na wiele tematów.

Jak coś to nawet mamy topic całkowicie off i nie na tematy - kto wie co nam do głowy strzeli ?

No to miłego przebywania życzymy :)

Oby jak najczęściej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum jest niemal jak encyklopedia butów więc nie dziwcie się że większość osób wpada tu tylko jako goście albo ewentualnie zadać jedno pytanie.

 

To tylko kwestia doboru grona ludzi :)

Grono się zbiera pomału - relacje zacieśniają się z czasem .

No trochę ma być jak encyklopedia bo ma służyć tematowi ,który każdemu jest bliski i znany - natomiast wcale to nam nie wyklucza innych dyskusji na całkiem inne tematy .

W offtopicu możemy gadać o czym chcemy - a i tak gdzieś zahaczymy o coś ciekawego i może się rozwinie ?

Forum nie jest tylko dla adminów ;)

Jest dla ludzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Powstanie i rozwój forum obserwuję praktycznie od początku i wreszcie nadszedł odpowiedni moment na rejestrację. Z Danielem znam się już z forum bespoke.pl, ale mam nadzieję że szybko uda mi się poznać również pozostałych członków ekipy. :)

 

Obuwiem interesuję się już od dłuższego czasu, więc mam nadzieję że cokolwiek wniosę do tej społeczności. Bardzo fajna forma i stylistyka forum. Gratuluję pomysłu, zapału i intencji.

 

Bartek

Edytowane przez +Immune+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus Bartek,

 

Tu trochę szerzej o butach niż na bespoke i dopiero zaczynamy, ale mam nadzieję, że z czasem będzie to miejsce dla polskich miłośników obuwia, szewców, przedsiębiorców z branży oraz zwykłych ludzi poszukujących informacji, dobrego towarzystwa lub rozrywki z obuwiem w tle :)

 

Panowie, Wam natomiast chciałbym przedstawić człowieka, który o eleganckim obuwiu wie niemal wszystko.

Dla +Immune+ priorytet to jakość, a stosunek "jakość-cena" to coś na co zwraca szczególną uwagę uszczęśliwiając swoich czytelników bezcenną wiedzą.

 

Mam nadzieję, że nie skłamałem ;)

 

Bartku, witamy i zapraszamy do aktywności.

 

pozdrawiam

d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, Wam natomiast chciałbym przedstawić człowieka, który o eleganckim obuwiu wie niemal wszystko.

Dla +Immune+ priorytet to jakość, a stosunek "jakość-cena" to coś na co zwraca szczególną uwagę uszczęśliwiając swoich czytelników bezcenną wiedzą.

 

Mam nadzieję, że nie skłamałem ;)

 

Myślę, że dużo w tym wszystkim przesady. :) Jeżeli chodzi o obuwie to interesuje mnie ono w całości, nie ograniczam się jedynie do eleganckich butów męskich. Mam nadzieję, że będę miał możliwość wypowiedzieć się również w innych, istniejących już na tym forum, tematach.

 

Pozdrawiam,

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.