Jump to content

Renowacja butów - czy ktoś pomoże?


Recommended Posts

Witam,

Posiadam od ok roku buty Wojas jak pokazane na foto.

77a9b0a154f8d5fb.jpg

Niestety obecnie buty już nie wygladają najlepiej, mają jakieś ciemniejsze przebarwienia, dość mocno też ściemniały. Na czubkach też są jaśniejsze otarcia spowodowane myciem, przypuszczam że zszedł z nich barwnik (nie znam się na butach więc nie wiem jak najlepiej to opisać). W oryginale wyglądały tak, tylko to zdjęcie nie przedstawia ich rzeczywistego koloru jaki był na samym początku (skóra była w zupełnie innym odcieniu a czubki były barwione ciemniej):

8cd43f91a28da5f2gen.png

Ten model przedstawia jak były barwione na początku jak je kupiłem:

5204d586d2b3b60agen.png

 

Czy ktoś potrafiłby przywrócić im jaśniejszy kolor jak na ostatnim foto, lub polecic jakiś zakład w okolicach Konin, Włocławek?

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam. Jednak wcześniej proszę spytać moderatora o opinię. Tak dla formalności. Zapraszam na moją stronę facebook. Jeśli nikt tu się nie podejmie to wtedy możemy porozmawiać. Zrobię bez problemu z tym, iż prac mam dość sporo. Pracuję z wszelkimi  wyrobami ze skór.

Pozdrawiam

Mariusz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.