Skocz do zawartości

Pomysł na nie odebrane obuwie od naprawy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Tak oto punkt reputacji przyznałem Makowcowi ( bo ja przepadam za makowcem, zwłaszcza w wykonaniu mojej małżonki osobistej ).

Trochę jednak czuję niedosytu z tym celebrytem ( jest w podtekście olewatorskiego spojrzenia na teleexpres - "że niby co mi tam" i "zobacz jakie trampki ") to jednak zabrakło rodzynek :D

 

Chciałeś Szuster to MASZ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hę? ...że w sensie kolega był w Teleexpressie? Widziałem , widziałem... W sumie nawet bym przegapił, bo żona raczej ten "newsiak" ogląda. A wyglądało to raczej tak:

żona: ...popatrz, popatrz.... pokazują szewca w...

ja: no.....ooooo....noooo....ta....

żona: ale popatrz....

ja: no...aaaaaa...to "szuster"....pisał że byyyyyyyała u niego tv....

żona: z tego "twojego" forum...

ja: z tego samego, którym Cie katuję....

żona: ale ma maszyny...

ja: taaaa....ma.... potrafi "skubnać" fryckom co nieco :D

żona: jak skubnąć...?

ja: nie wiem...nie chwalił się za bardzo, ale jak maszynę z trzeciego pietra zdejmował we "fryclandii " to strażaków namówił...

żona: ...oooo...zobacz jaki obraz zrobił z butów....

ja: noo... z tych, co ludzie nie odebrali..

żona: jak to.... ludziom buty zniszczył?

ja: a co miał zrobić?

żona: ale to czyjeś...

ja: ...już nie.... taka artystyczna dusza..... :D

żona: no, ale jak buty przybił do deski i pomalował..... a co ludzie na to...?

ją: odetchnęli z ulgą....już ich nie będzie nachodził hahahahaha...

żona: fajnie, że pokazali szewca w tv... i to z "twojego" forum

ja: no....

żona: czy ty w końcu pogadasz ze mną?

ja: cooo...? aaaaa.... noooo.... zobacz jakie trampki koleś zrobił :p

żona: !!!!!!!!! ...nooooo.... ;):cry:

 

Oczywiście traktujemy powyższe z dużym przymrożeniem oka...

 

 

:rofl::lol::D:rofl:

 

Wymiękłem :))))))

A Przema to już widzę nie tylko Niemcy się boją, którym maszyny przez balkon wyrzuca, ale i klienci ze strachu grzecznie i systematycznie płacą, bo jak nie to będzie ich nachodził i buty zabierał, bo wystawy z jednym obrazem nie zorganizujemy nie? Musi być ich trochę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ale mnie pojechali ale sam śię prośiłem hehehe ale obrazek ten powstał też tak troche dla jaj a przysporzył mi wielu nowych klientow i z tego śie ćiesze uważam że każdy rzemieślnik utrzymujący śię w tym zawodzie to artysta a to co nie którzy tu robią i pokazują na forum to prawdziwa sztuka mnie brakuje czasu ,opłaty czynsze podatki zmuszają do robienia czegoś co nie zawsze by się chćiało robić a na tworzenie nowego czasu brakuje obrazów więcej nie będzie bo chodziło mi tylko by klienci nie porzucali obuwia u mnie Fajnie że jest więcej pozytywnie zakreconych bo jesteśćie tak samo zakręceni jak ja A trampki Difra to hit tylko trzeba dobrze sprzedać pomysł nrra zakręceni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś ten Teleexpres obejrzeć na youtube czy coś?

 

Wszyscy dzisiaj mają PRAWA AUTORSKIE.

Śmiesznie robi się wtedy gdy organizacje publiczne utrzymywane z siana podatnika blokują dostęp do informacji jak IMiGW :p

Paradoks ten dotyczy również chyba Teleexpresu jako części programowej TVP utrzymywanej z abonamentu min .

Ale co my szara durna masa możemy się wypowiadać na temat własności nawet medii publicznych ?

 

 

No i Szuster tak trzymaj :good:

My rodacy rzadko potrafimy się śmiać sami z siebie ;)

Obyś czasu na radosne twórczości miał jednak więcej - życzymy szczerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.