Jump to content

Pomysł na nie odebrane obuwie od naprawy


Recommended Posts

Obuwie nie odebrane od naprawy to u mnie prawdziwa plaga to w koncu moja nie zapłacona praca która doprowadziła mnie do szewskiej pasji wżiołem kilka par które nie rokowały by ich właściciele śie pojawiłi wrzućiłem w starą rame gwozdziarka pneumatyczna błyskawicznie bućiki przygwożdziła dla efektu zloty spray karteczka informująca co grozi za nie odebranie bućików na czas Efekt troche inny jak spodziewałem zamiast straszyć co drugi klient zachwycony !!!!!Ale najważniejsze że może ktoś sie czasem zastanowi zanim porzuci obuwie u szewca bo za ten obraz to chciałbym choćiaz dostac to co w niego włożyłem naprawiając te buty!!!!!!!Dopisze że pomysł nie jest do konca mój w pewnej hurtowni Szewskiej w Kaliszu tak są obite drzwi wejśćiowe ale w formie obrazu mój pomysł

Obraz 195.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nieodebrane buty to nie tylko twój problem , biorąc te dwa przypadki łatwo się domyślić, iż w skali kraju to już standard, przy obecnych cenach obuwia. Wracając do obrazu jaki stworzyłeś ,to już ma on wartość, to ile włożyłeś w naprawę, mnożąc przez wartość artystyczną (ja proponuje przelicznik 100). Inną racją jest że takie obrazy można tworzyć co rok bo będzie z czego.

A czy próbowałeś brać zadatek choćby symboliczny?.

Z innej beczki.

Facet wychodzi z więzienia, za bramą przeszukuje kieszenie marynarki znajduje kiwt od szewca, niedaleko za rogiem , pomyślał zobaczę .Podaje kwit szewcowi ten znika na chwilę wraca i mówi będą na czwrtek. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

http://www.hurtszews...tszewski.com/�� Prosze tu znajdziecie te drzwi ten sklep prowadzi prawdziwy Szewc z ojca dziadka i pradziadka poznałem i pracowałem z nimi osobiśćie wiec kichy nie sprzedają. W Zakładzie w Kaliszu na Marianskiej teraz w hurtowni na Wrocławskiej po dzien dzisiejszy wiszą certyfikaty wydane jeszcze za cara firma szewska z tradycjami!!!!!GORĄCO POLECAM TEN SKLEP PROWADZI GOŚĆ KTóRY ŚIE ZNA NA NASZEJ ROBOĆIE A NIE NASTAWIONY WYŁĄCZNIE NA BIZNES JAK MA TO MIEJSCE W WIĘKSZOŚĆI TEGO TYPU SKLEPACH!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.