Jump to content

NOwe Buty-Chaplin


Recommended Posts

Na pewno młoda populacja ludzi nie pamięta lat dwudziestych minionego stulecia  ja też nie ale ja z moim kolesiem tak to nazwę pamiętamy model lat 80 naszego stulecia były to buty to my nazwaliśmy je Chaplinami jest to model bardzo charekterystyczny. Jedyna osoba którą znalazłem w internecie to firma POLLACKI która to nawiązuje ze swoimi modelami do tamtych czasów na Pollackim wzoruję swój model buta -Powiem wam Wszystkim  jak odebrałem kopyta byłem zaskoczony choć miałem wgląd do modelu-ale teraz po małych korektach to jest to co chciałem skłon kopyta 2.5 cm nosek buta podniesiony  3.5 czyli jakoś mniej więcej gra pokarzę model kopyta-jak Wam się podoba -bez względu na Waszą opinię i tak je zrobię

IMG_20200304_075109(1).jpg

IMG_20200304_075102.jpg

IMG_20200304_095525.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,

Dla mnie bajka, od jakiegoś czasu chodzą za mną buty z podniesionym nosami. Ostatnio przerobiłem sobie tak moje stare wojasy ( w sumie to nowe bo wcale w nich nie chodziłem, model podobny do otmentów  montowanych sandałowo - dzisiaj już takich nie robią a szkoda) poszły w odstawkę bo jakoś brakowało im stylu i ognia... więc je trochę podkręciłem - minus to, że zmniejszyły się o pół numeru. TRZYMAM KCIUKI choć patrząc na Twoje realizacje to BĘDZIE OGIEŃ!!!

 

ps. skąd masz kopyta, robione na zamówienie?

Edited by Krizg77
Ok
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Mohican... Projekt zapowiada się zacnie. Dosyć czesto widuję w necie buty zrobione w tego typu fasonie i nie należą do najtańszych. Pytanie pierwsze. Czy w przód nie jest delikatnie za długi? Dwa...Czy but na gotowo nie będzie  uciskał? Trzy...kiedy zaprezentujesz?

A tak w ogóle...dzień dobry się  wszystkim ponownie.

Link to comment
Share on other sites

Mohican. Tutaj coś dla pobudzenia kreatywności:

GULLAMhttps://gullam.jp/shopping/93242.html

VOOLICITY: https://www.etsy.com/listing/631646639/nubuck-shoes-richie?ref=shop_home_active_17

VATHIR: https://vathir.com/product/mens-3-hole-derby-shoe-black/

Jest jeszcze kilka innych marek lub mareczek, jednak ta ostatnia (Vathir) ma dosyć pokaźną kolekcję w tym stylu.

O dziwo duża konkurencja jest za naszą wschodnią granicą. Dużo także jest japońskich producentów. Oczywiście głównie to hand made na zamówienie lub nisko seryjne produkty manufaktur. Znaczna ilość pomysłów w formie poglądowych obrazów w tym stylu (nazwijmy to vintage look) dostępna jest na Pintrest.

 

Ps. Linki oczywiście poglądowo, chociaż Leather shoes BLACK No.1 od voolicity  (https://www.etsy.com/pl/listing/691087085/skorzane-buty-black-no1?ref=landingpage_similar_listing_top-3)są po prostu genialne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.