404 postów w tym temacie

Takie fotki potrafią zmylić. Natomiast sama pasta, nawet najlepsza tego nie załatwi. Jeżeli nie jest to zbyt głębokie to na własną rękę możesz próbować zadziałać tym produktem:

https://multirenowacja.pl/krem-do-renowacji-z-pigmentem-25ml-renovating-cream-saphir.html

Może jakieś przykłady z tego działu cię zainspirują:

Jeżeli nie masz cierpliwości, nie lubisz się babrać i eksperymentować to faktycznie wypadałoby dać szansę fachowcom. Tu już twój wybór. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze mówiąc mam obawy co do swoich zdolności w kwestii naprawy takiego uszkodzenia - nie mam żadnego doświadczenia z naprawą/renowacją skór. Tak jak napisałem buty są nowe i nie chciałbym ich jeszcze bardziej "dojechać". Rysa jest dość głęboka i pewnie wymaga czegoś w rodzaju szpachli, ale ponieważ się na tym nie znam, poprosiłem o radę w temacie (nie wiem tylko czy dobrze wybrałem dział).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlatego zasugerowałem fachowców :) Problem polega na tym, że "Wielki Shoe" pracują zazwyczaj z butami z o wiele wyższych półek niż twoje więc cena usługi może stanowić strzelam 70-100% wartości tej pary :) Dlatego jeżeli ktoś zaproponował Ci naprawę tego za 20PLN to może warto zaryzykować ... nie namawiam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cena usługi w Shoe to ok. 40% wartości butów, więc sporo. Spróbuję chyba faktycznie tańszej opcji - dzięki za odpowiedź:)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta