Skocz do zawartości
3BUTY

Jakie buty dla dziecka eleganckie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie wybrać buty eleganckie dla dziecka? Czy macie jakieś sprawdzone butiki z takimi butami lub sklepy? Chodzi mi o jakościowo dobre i cenowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla dziewczynek mysle, że nie ma problemu znaleźc jakies male "lakierki" albo pantofelki i to w dośc niskich cenach. Dodatkowo myślę, że jak mają być ro bucki na jeden raz, zakładane na zasadzie że idzie się "na urodziny cioci" to już dodatkwo nie ma co szaleć z cenami. Jeden skok do CCC czy innego "dajśmana" i sprawa załatwiona. Za 5-60 spokojnie kupisz i to takie, że wstydu nie ma:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz na przykład na jeden z modeli ecco dla dzieci. np. girls imagine, cena w okolicach 260 złotych. Prędzej wyrośnie, niż zniszczy. Chciałem wkleić foto, ale zamiast skopiować, to mi sie powiększa, więc musisz znaleźć sobie sam.

Modne dziewczęce buty z pełnoziarnistej skóry Oddychająca skórzana wyściółka pomaga utrzymać stopy chłodne i komfortowe przez cały dzień. Wyjmowana skórzana wkładka wyposażona w ECCO Comfort Fibre System dla optymalnej higieny i komfortu Trwała i elastyczna podeszwa zapewnia długotrwałość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie wybrać buty eleganckie dla dziecka? Czy macie jakieś sprawdzone butiki z takimi butami lub sklepy? Chodzi mi o jakościowo dobre i cenowo.

Pytanie zasadnicze jak często, dziecko będzie miało takie butki na nogach. Jeśli główną przesłanka zakupu jest jakaś ważna impreza i potem długo, długo nic to każdy but, który nie będzie za mały i będzie akceptowalny wzorniczo się nadaje. Jeśli okazji jest dużo i buty będą często noszone to warto zastanowić się nad czym ciekawszym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi