Jump to content
GUNZO

Pozbycie się plamy i naprawa butów

Recommended Posts

Witam!
Mam pewien problem z butami, który już mnie bardzo długo męczy... Otóż na moim lewym śnieżno białym bucie pojawiła się plama (sam nie wiem skąd, ponieważ nigdy na nie nic nie wylałem itp.) oraz powierzchnia buta jak widać trochę "popękała". Czy jest możliwość uratowania tych butów? Zależy mi na nich bo są naprawdę wygodne i ładne. Na zdjęciach plama nie jest już tak widoczna jak kiedyś, ponieważ użyłem specjalnego "flamastra" do butów, ale to już było kawał czasu temu... Na szczęście dalej trzyma :p Z góry dziękuję za odpowiedź! :D (model buta DC Shoes Nyjah High)

IMAG0822.jpg

IMAG0820.jpg

IMAG0821.jpg

IMAG0823.jpg

IMAG0824.jpg

IMAG0825.jpg

Edited by GUNZO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spróbuj doczyścić Universal Cleanerem, a następnie maskuj białą pastą kryjącą Super White.

Ta plama do generalnie mały problem, bo tak w ogóle to farba Ci tam pęka i to będzie raczej postępowało. Super White powinien trochę pomóc i na to, ale w takich przypadkach przydałaby się kompleksowa renowacja z malowaniem. Jeżeli nie teraz, to za czas jakiś na pewno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuje czyszczenie, rozpuszczalnik tarrago i szlif.Potem farba też z tarrago. Lub oszczędzając koszty zestaw tarrago - rozpuszczlnik preper i biała fraba w jednym. Tylko by się natrysk przydał.

No i mnie to wygląda na foliowaną dwoinę czyli poliuretan na wierzchu ale mogę sie mylić. W takim przypadku to już ... raczej koniec radości z butów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.