Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DRATEWKA975

Niestety trafił nam się dzień wolny od pracy, więc ludzi nie było, ale trochę udało się podejrzeć :)

 

Więcej o samych butach tu:

http://www.wbutach.p...cje-podstawowe/

 

 

post-3-0-70040700-1368874840_thumb.jpgpost-3-0-69899400-1368874841_thumb.jpgpost-3-0-52412400-1368874842_thumb.jpgpost-3-0-34503300-1368874843_thumb.jpg

co w tych butach jest ekskluzywnego bo jak dlamnie to seryjna produkcja :) sory ale pokaz skór pomyłka to tylko reklama

Na ekzluzywne to cza pokory wiedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to bardzo wiele zważywszy na technologię samej produkcji .

Ja tam nie podważał bym wiedzy producenta ( owszem nie jednego szewca) . Technologia Good Year też jednak do czegoś zobowiązuje i wszystkiego w tym przypadku maszynami nie zastąpisz .

Materiały to też nie oszczędność raczej .

Razem ...Cena taka z powietrza się nie tworzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóry, z których obuwie jest robione są uznawane za najlepsze na świecie.

"Pokaz skór" to ciekawostka dla zainteresowanych. Ci, którzy są miłośnikami dobrych butów lubią o nich wiedzieć nieco więcej.

Reklama? Pewnie po części tak, ale patine.pl jako jeden z partnerów wspierających forum jest pod tym względem rozgrzeszone :)

 

Cholewki szyją najlepsi rzemieślniczy z obuwniczego zagłębia na Majorce, gdzie tradycje są ogromne.

Jakość (a nie koszty) w tym przypadku to priorytet.

Buty nie są składane maszynowo, a szufladka Hand Made i Goodyear Welted przy marce to w istocie nie pustosłowie.

 

Buty pozycjonowane są na półce obok C&J, a Japończycy są w nich zakochani. Ci wiedzą co dobre :)

Pierwsze recenzje od ludzi mających do czynienia z wysokiej klasy obuwiem w Polsce zbieramy również bardzo pozytywne.

 

Rzecz jasna nie jest to oferta dla wszystkich i nie będzie.

 

Poza tym, dziś wydaje się, że sam fakt wytwarzania obuwia w Europie, a nie na Wschodzie jest dość ekskluzywny :)

No i w końcu, skoro to takie hop-siup to dlaczego nie możemy się doczekać w kraju żadnej firmy, która zechciałaby pod względem skór, technologii i wzornictwa dorównać choćby średniej półce europejskiej jeżeli chodzi o klasyczne męskie obuwie?

 

Pokaż mi proszę krajową markę dorównującą jakością, wzornictwem, detalami tego typu modelom:

yanko_kolekcja.jpg

 

Jeżeli taka jest, to my jako forum obuwnicze mamy obowiązek ją promować i wspierać. Ja niestety nie znam :(

Podkreślić jeszcze raz należy, że klasyczna męska elegancja choć powoli się przebija i wraca do łask nie jest niestety topowym wzornictwem w Polsce.

A szkoda, bo klasyka nigdy nie wychodzi z mody i zawsze jest na czasie :)

 

P.S.

Przypomniał mi wspólnik coś, co w zasadzie do końca nas przkonało. Mistrz Tadeusz Januszkiewicz z uznaniem na Wielkiej Impregnacji oceniał buty YANKO. Na dziś ciężko o większy autorytet w naszym kraju :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co w tych butach jest ekskluzywnego bo jak dlamnie to seryjna produkcja :) sory ale pokaz skór pomyłka to tylko reklama

Na ekzluzywne to cza pokory wiedzy

Nie chcę podważać Twojej pokory do wiedzy -lecz chyba Ci jej właśnie troszkę brakuje.

Na codzień ,,namacalnie dotykam''produkcję butów oraz współpracowałem z Polskimi producentami oraz odwiedziłem kilka w Itali.

Przedstawiona fotorelacja-wskazuje że buty są z wysokiej półki.

Apropo skór z ,,Nuowa OSBA'' są naprawde pożądne /mam z nimi do czynienia na codzień.

Edytowane przez Resiurc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.