Skocz do zawartości

Wrangler Massive Top


Xolu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jest to mój pierwszy temat jak i post na tym forum :)

 

Trafiłem tutaj, gdyż na innych stronch występowała duża rozbieżność zdań dot. impregnacji obuwia. Myślę, że tutaj znajdę odpowiedź na moje pytania, a wy jako, że w przeciwieństwie do mnie jesteście profesjonalistami w tym fachu, pomożecie mi ;)

 

Tydzień temu zakupiłem buty jesienno-zimowe marki Wrangler , model Massive Top, wersja kolorystyczna Truffle. Zdaję sobie sprawę z tego, że naprawdopodobniej natrafiłem na zły dział, gdyż sam nie potrafię dokładnie zidentyfikować typu skóry. Mamy tu do czynienia z kawałkiem skóry nieco wygładzonej, ale również i zamszem. Ale tak jak wspomniałem, są to tylko moje sugestie, które mogą okazać się błędne.

Jako, że są to buty nowe, przeznaczone na jesienno-zimową porę chciałbym je właściwie uchronić przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Głównie mam na myśli ochronę przez wilgocią. Jednakże jeśli macie dla mnie jakiekolwiek inne rady na przyszłość to również proszę o ich zamieszczenie tutaj :)

 

URL z fotografiami owych butów: http://www.zalando.d...12x001-102.html

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za okazaną mi pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nowe to tradycyjnie ...

Ponosić .

Umyć .

W tym przypadku zaimpregnować jedynie np Nano impregnatem .

To jest jak sądzę zamsz (przetarty - czyli taka stylizacja na Vintage )

Później sam zdecyduj - poszperaj na forum - tematów podobnych i rozwiązań całkiem już nie mało ;)

Pozdrawiamy .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są wątpliwości lub skóra jest łączona w taki sposób, że ciężko szorstką i licową potraktować z osobna, zazwyczaj polecam produkty uniwersalne do obu typów skór.

Dlaczego?

 

Bo jak szorstką potraktujesz tłuszczami to ją zlicujesz, a nie każdy pożąda takiego efektu.

 

W tym przypadku polecam:

  1. Tarrago Universal Cleaner (czyszczenie skór szorstkich i licowych)
     
  2. Tarrago Nano Protector (Impregnat niemal do każdego rodzaju skór i materiałów)

Na początek tak, jak AXE316 wspomniał - pośmigaj eksploatując fabryczną impregnację :)

Przy pierwszej potrzebie czyszczenia zaimpregnuj i powinno być jak trzeba :)

 

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.