Jump to content

jasiek115

Forumowicz
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About jasiek115

 • Rank
  Nowy użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Z dłuższych i wnikliwszych obserwacji wynika, że woda najpierw pojawia się na po obu stronach stopy (na wysokości małego palca i symetrycznie po przeciwnej stronie stopy). A to, moim zdaniem oznacza, że woda dostaje się do środka pod plastikowym noskiem (takim dodatkowym ochraniaczem przed otarciami nad palcami). Pod tym nie da się zaimpregnować buta...
 2. Kordura pokryta 2x Nano, po spacerze wygląda na mokrą...
 3. jasiek115

  Powitanie

  Fajny blog. Nie wiedziałem, że pewnego dnia będę musiał się zalogować!
 4. Witam forumowiczów! Miesiąc temu, na rynku wtórnym kupiłem buty letnie 939/MON (jako nie używane). (Wzór można obejrzeć tu: https://3rblog.wp.mil.pl/u/Zalacznik_nr_5A_-_WDTT_-_zadania_nr_1-2.pdf). Skóra licowa, wstawki z kordury, podwójna membrana. Buty wygodne, miękkie. Po całym dniu pracy i spacerów, po 16godzinach na nogach w temp. 16 - 22 C stopy w wełnianych skarpetach suche. Ale niestety łąkowa rosa pokonuje je w 20 minut! Skórę licową pociągnąłem 2x Tarrago Nano Leather Wax, kordurę popsikałem 2x Tarrago Nano Protektorem (z bliska, coby nie pomalować skóry). Niestety dalej piją wodę (skarpety po godzinie można wyżymać). No więc w następnym kroku na skórę poszedł 2x Crazy Oil (firmy Coccine). Niestety bez poprawy.... Moje odczucie jest takie, że woda dostaje się gdzieś z "podstawy języka" (nie wiem, jak to nazwać..). W każdym razie najpierw mokre palce stóp. No, ale przy tym że but nowy i tych wszystkich moich zabiegach dalej przepuszcza to dość dziwne... Czy jest dla moich butów nadzieja? Proszę o poradę :)
 5. Witaj jasiek115,

  To Twoje pierwsze kroki na Forum o butach i skórach. Dokładamy wszelkich starań, by każdy nowy użytkownik czuł się tu jak u siebie. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub problemy nie wahaj się pytać na forum lub bezpośrednio u administratorów.

  Dołączyłeś do nas 17.06.2020.

   

  1. Koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM WBUTACH i POLITYKĄ PRYWATNOŚCI
  2. Warto również przejrzeć FAQ wButach
  3. Teraz już spokojnie możesz się przywitać i bawić się dobrze 

   

  Rozgość się i czuj się pełnoprawnym członkiem naszej społeczności.

  Z obuwniczym pozdrowieniem
  Administracja Forum wbutach.pl

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.