Jump to content

Melissa - buty z gumy, ale jakie


nie_problem
 Share

Recommended Posts

Temat zainicjowała purse w wątku o Vivienne Westwood:

http://www.wbutach.p..._2508#entry2508

 

Uznałem jednak, że marka zasługuje na osobny wątek.

 

O marce:

 

melisa.gif

 

Kultowa firma z Brazylii na punkcie której oszalał świat. Plastikowe buty Melissy stały się modową ikoną: w ciągu ostatnich 25 lat wyprodukowano ponad 50 milionów par , z czego 20 milionów zostało eksportowane do 80 krajów. Obuwie tworzone jest w unikalnej technologii z unikalnego tworzywa "Mel-flex", które dopasowuje się do kształtu stopy sprawiając, że buty Melissy są najwygodniejszymi butami świata smile.gif

Firma może pochwalić się współpracą z takimi osobistościami świata mody jak chociażby Jean Paul Gaultier, Alexandre Herchcovitch, Karim Rashid, projektanci Fernando i Humberto Campana czy Judy Blade, która należy do zespołu projektantów Louisa Vuittona. A ostatnio z Zahą Hadid oraz stale współpracuje z Vivienne Westwood, z którą stworzyli ikonowe już modele pożądane na całym świecie. Zdecydowany "must-have" dla każdej znającej się na modzie dziewczyny.

 

W roku 2010 Lolly Pop Boutique odebrał w imieniu marki Melissa prestiżową nagrodę "Doskonałość Mody 2010" Twojego Stylu.

 

źródło:

http://www.lollypop.pl/

Bardzo fajna firma i sklep, swoją drogą smile.gif

 

Melissa jest bardzo aktywna na Youtube, gdzie systematycznie umieszcza Footbooki, Lookbooki i inne promujące markę oraz jej kolekcje filmy, np:

 

http://www.youtube.com/watch?v=E9PEd80EXCI&feature=player_embedded

 

http://www.youtube.com/watch?v=DHJqRMmuCME&feature=relmfu

 

Przykłady Footbook'ów, lookbook'ów:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Mi-aCiff5xY

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=W8y_w4QE_-o&feature=relmfu

 

 

Tu kanał Youtube marki Melissa, gdzie znajdziecie kilkaset naprawdę ciekawych filmów:

http://www.youtube.c...issachannel#g/u

 

Również strona firmowa marki robi wrażenie - znajdziemy tam multum informacji na temat nowości, kolekcji, projektantów, kampanii reklamowych ...

http://www.melissa.com.br

 

Blog:

http://www.melissa.com.br/blog/en

 

Czy Melissy mogłoby nie być na Facebooku?

Pytanie retoryczne smile.gif

http://www.facebook....oes/44596003428

 

 

 

 

 

 

 

4eedf78f5cdb04b2c9ef7e5afae5cba3.jpg

 

ba566b536648e5237492acaa428ed11a.jpg

 

Buty pachnące gumą balonową? Tak - te z kolekcji Pani Westwood:

 

728c3fe7c96f99b9280b7c142c442f87.jpg

 

Tu więcej:

http://www.wbutach.p..._2508#entry2508

 

Dla dzieci? Też:

 

 

bf25e8f7d88216bf5685902d9b4064b4.jpg

 

Ceny? Zainteresowani znają, a ciekawscy zaraz sobie sprawdzą - choćby tu:

http://www.lollypop.pl

 

Na razie tyle smile.gif

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ja nie mam w zwyczaju się męczyć, noszę zarówno baletki jak i 14cm szpilki, zasada jest jednak taka muszą być wygodne, dobrze wyprofilowane i ze skóry naturalnej.

 

Ostatnio na weselu (ku zdziadzieniu większości) w 14cm szpilach przetańczyłam całą noc, kończąc imprezę kankanem :) Panie w chińskich "niby" butach wymiękały po godzinie, po 24v połowa kulała lub zmieniała buty :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Hej. A mi się te buty spodobały gdy zobaczyłam je w jakiejś gazecie na stopach Magdy Mołek. :) Cudo, tylko ja wolałabym chyba z serduszkiem. Tylko jaki kolor? Cielisty? Jest chyba najbardziej neutralny, a i na tych zdjęciach Melissa ładnie prezentuje się na stopie, nie uważacie? Moja znajoma stwierdziła że nie miała jeszcze wygodniejszych butów! I nie powiem, chodzi w nich b. często, więc nabrałam przekonania.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, szczerze zadziwiają mnie opinie na temat wygody tych butów, a to nie pierwsza pozytywna z jaką się spotykam. Ciężko mi to sobie wyobrazić, ale nie będzie mi chyba dane spróbować, bo męskich nie robią :)

 

Czekamy zatem na rzetelną recenzję po zakupie :)

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja się zatem wypowiem, jestem szczęśliwą posiadaczką tych butów i dołączę do grona zadowolonych przede wszystkim z wygody tych butów, są jak druga skóra i świetnie pachną :). Mam balerinki melissa - kremowe bez palców - całą wiosnę i lato przechodziłam i dalej wyglądają całkiem nieźle. Od paru dni jestem też posiadaczką sandałów - tych ze zdjęcia, na razie, ze wzgledu na mało sprzyjającą aurę nie mogę ich przetestowac. Oby do wiosny. Obie pary bucików kupiłam, przez wyprzedaże, mają co jakiś czas kampanie z melisskami, teraz chyba też.

post-477-0-12845800-1349438420_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.