Jump to content

Pistacja

Forumowicz
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Pistacja

 • Rank
  Nowy użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 1. Podobno za komuny buty robocze jakie dawano w zakładach pracy były jakościowo dużo lepsze od butów turystycznych do chodzenia po górach zwanych "pionierkami". Co niektórzy robili też podchody pod sklepy mundurowe by spod lady dostać jakieś buty milicyjne lub wojskowe. O pierwszych butach turystycznych spiewano nawet piosenki. Dopiero po wyprawach naszych ekip w Himalaje jakość butów turystycznych znacznie się poprawiła. Obecnie buty takie są wykonane z materiałów oddychających co raczej mnie osobiście odstrasza. Wolę buty skórzane. Ogladałam też jakie buty proponuje się do pracy w warsztacie s
 2. Pięty są nośnikiem całego ciała i to na nich spoczywa największy ciężar. Skóra na piętach jest dwukrotnie grubsza niż na pozostałych częściach ciała. Przyczyną pękania pięt moga być skłonności genetyczne, branie dużej ilości leków na rozrzedzenie krwi, łuszczyca, nadwaga, niedobór witaminy A, zła higiena i źle przeprowadzone zabiegi kosmetyczne, a przede wszystkim ciasne lub wykonane z materiałów syntetycznych obuwie. Buty powinny być wykonane z naturalnej skóry lub materiałów ułatwiających oddychanie stóp. Należy pamiętać by nie zakładać butów na mokre stopy. Popękana skóra stóp to miejsce p
 3. Ja w swoim SAAB-ie używam w zasadzie jeden środek do czyszczenia skóry. W zasadzie czyszczę nim i konserwuję. Na brązową tapicerkę skurzaną jest to wystarczające.
 4. Tato w czasach komuny mówił mi że najfajniejsze buty i paski do spodni kupował w sklepie mundurowym. Brał jakiegoś znajomego milicjanta i miał jalepsze glany w liceum. Po górach chodził w butach roboczych roboczych. Anty poślizgowy wibram był wystarczający a przeciwolejowa mieszanka gumy z której wykonano podeszwę była trwała i nie zniszczalna. Poszłam jego pomysłem i znalazłam fajne lekkie sandały BETA które powinny idealnie pasować latem do biegania po górach. Najbardziej podoba mi sie że są odporne na przebicia elektryczne. Może nawet będą chronić przed piorunami :-)
 5. Świetne są jej projekty, nie tylko butów. Szkoda tylko że takie drogie...
 6. Hej. A mi się te buty spodobały gdy zobaczyłam je w jakiejś gazecie na stopach Magdy Mołek. Cudo, tylko ja wolałabym chyba z serduszkiem. Tylko jaki kolor? Cielisty? Jest chyba najbardziej neutralny, a i na tych zdjęciach Melissa ładnie prezentuje się na stopie, nie uważacie? Moja znajoma stwierdziła że nie miała jeszcze wygodniejszych butów! I nie powiem, chodzi w nich b. często, więc nabrałam przekonania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.