Jump to content

Pielęgnacja butów ze skóry polerowanej


Maciekson

Recommended Posts

Witam,

 

Kupiłem na wyprzedaży buty Barker Woodbridge, po krótkim poszukiwaniu informacji w internecie okazało się, że buty są najprawdopodobnie ze skóry polerowanej :/

Poniżej zdjęcie ze strony sklepu, a drugie z oficjalnej strony producenta.

1ix3C4M.jpg

 

HcZeEmv.jpg

 

Wiem jak ciężkie w pielęgnacji są buty ze skóry polerowanej i zastanawiam się co teraz. Odesłać czy cieszyć się butami kupionymi za ułamek ceny oryginalnej (może ten rodzaj skóry w modelach z wyższej półki nie jest tak zły...)?

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że chociaż masz świadomość co kupiłeś, bo wielu Klientów zgłasza się do nas z prośbą o ratunek, myśląc że z ich piękną naturalną licówką dzieje się coś złego. Prawda niestety jest taka, że tego typu skóry są piękne na półce. W trakcie eksploatacji łamią się w bardzo brzydki sposób i na skórze pozostają niezbyt estetyczne ślady. Jak dla mnie, nie jest to dobra inwestycja, a sklepy powinny uprzedzać w opisach w jaki sposób skóra się zachowuje podczas eksploatacji, bo zawiedzionych coraz więcej. Dbać o to w zasadzie też wypada jak o lakierki. Osobiście polecałbym Gel Glass Saphir. Konieczna próba na skrawku.

 

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

 

Miałem już przypadki, gdzie nieświadomi użytkownicy niszczyli sobie buty mocnymi Cleanerami myśląc, że mają do czynienia z tradycyjną licówką :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.