Skocz do zawartości

torebka typu tote


Skalpel

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna torebka właśnie ujrzała światło dzienne po wyjściu z garażu/ warsztatu. smile.png

Specyfikacja: wink.png jucht 1,8mm zafarbowany przeze mnie na kolor koniakowy. W środku wyklejona świńską futrówką w kolorze czekoladowym. Wewnątrz naszyte dwie kieszenie + plus pasek do przypięcia kluczy. Całośc zszyta ręcznie nicią w kolorze czekoladowym.

 

1.jpg

4.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

11.jpg

12.jpg

15.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie lubię jak jakiś produkt maksymalnie emanuje swoim logo. Przypomina mi to trochę tureckie swetry z poliestru z logo D&G na całej powierzchni :) Jednak skromne, nie bijące po oczach logo nawet w widocznym miejscu nie wzbudza we mnie jakiegoś niesamku.

Myślę nad sposobem/ szczegółem wykończenia moich produktów tak aby każdy mógł je ze mną identyfikować. Tak jak np. różowa nitka w ostatnim guziku koszul T. Pink. Niestety jeszcze nie mam pomysłu na to, zresztą..... mam czas,...... sporo czasu.... zanim moje produkty zaleją zachodnie rynki :D :D :p

i zamienię walutę na $, €, £, ¥ :D

Dobrze, że za marzenia się nie płaci ;)

Edytowane przez Skalpel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pędzlem :p (żart)

Toledo  430145, na to olej a następnie zamiast apretury (uwaga ,uwaga) http://www.multirenowacja.pl/nano-cream-125ml-krem-balsam-do-skor-tarrago.html i powiem, że jestem bardzo zadowolony z tego zabiegu. Preparat zachowuję się zupełnie tak jak tan kote a dodatkowo zabezpiecza przed wodą czego ten pierwszy nie robi, nadaje bardzo ładny delikatny połysk przy okazji, który chciałem uzyskać. No i "wchodzi" bardzo głęboko. Na koniec, na wszelki wypadek: http://www.multirenowacja.pl/nano-protector-spray-400ml-high-tech-protektor-idealna-impregnacja-butow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bardzo fajna torba :) myślę, że Twoim znakiem rozpoznawczym może być styl :) robisz proste rzeczy i choć torby różnią sie od siebie, to są podobne stylem, robisz je maksymalnie minimalistyczne i to jest moim zdaniem fajne... ja np przy moich torbach robię przeszywane jednym szwem końcówki maszynek, znaczy od jakichś kilku ostatnich tak robię i postanowiłem, że tak zostanie już, wszystkie będę w ten sposób robić, może ktoś to kiedyś zauwazy ;) fajnie miec taki element, że od razu wiadomo o so chozzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładam pędzlem kilka warstw, od razu. Kiedy widzę, że skóra wchłonęła farbę od razu nakładam kolejną wasrtwę. Przy juchcie 1,8mm (dosyć cieńkim jak na leatherworking) trzeba jedynie uważać żeby farba nie przebiła się na wskroś. Wtedy w  miejscach w których się to stało skóra ma ciemniejszy odcień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj korzystam z blanków ok. 2,5 mm więc z tym nie powinno być problemy. Mam zrobić dwustronny pasek do spodni, z jednej strony czarny z drugiej ciemny brąz, z tym że ten ciemny brąz który mam (toledo) jest naprawdę ciemny ale z drugiej strony jak popatrzeć na paletę kolorów toledo to zwykły brąz jest dużo jaśniejszy i też by mi nie odpowiadał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.