Jump to content

torebka typu tote


Skalpel
 Share

Recommended Posts

Kolejna torebka właśnie ujrzała światło dzienne po wyjściu z garażu/ warsztatu. smile.png

Specyfikacja: wink.png jucht 1,8mm zafarbowany przeze mnie na kolor koniakowy. W środku wyklejona świńską futrówką w kolorze czekoladowym. Wewnątrz naszyte dwie kieszenie + plus pasek do przypięcia kluczy. Całośc zszyta ręcznie nicią w kolorze czekoladowym.

 

1.jpg

4.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

11.jpg

12.jpg

15.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja też nie lubię jak jakiś produkt maksymalnie emanuje swoim logo. Przypomina mi to trochę tureckie swetry z poliestru z logo D&G na całej powierzchni :) Jednak skromne, nie bijące po oczach logo nawet w widocznym miejscu nie wzbudza we mnie jakiegoś niesamku.

Myślę nad sposobem/ szczegółem wykończenia moich produktów tak aby każdy mógł je ze mną identyfikować. Tak jak np. różowa nitka w ostatnim guziku koszul T. Pink. Niestety jeszcze nie mam pomysłu na to, zresztą..... mam czas,...... sporo czasu.... zanim moje produkty zaleją zachodnie rynki :D :D :p

i zamienię walutę na $, €, £, ¥ :D

Dobrze, że za marzenia się nie płaci ;)

Edited by Skalpel
Link to comment
Share on other sites

Pędzlem :p (żart)

Toledo  430145, na to olej a następnie zamiast apretury (uwaga ,uwaga) http://www.multirenowacja.pl/nano-cream-125ml-krem-balsam-do-skor-tarrago.html i powiem, że jestem bardzo zadowolony z tego zabiegu. Preparat zachowuję się zupełnie tak jak tan kote a dodatkowo zabezpiecza przed wodą czego ten pierwszy nie robi, nadaje bardzo ładny delikatny połysk przy okazji, który chciałem uzyskać. No i "wchodzi" bardzo głęboko. Na koniec, na wszelki wypadek: http://www.multirenowacja.pl/nano-protector-spray-400ml-high-tech-protektor-idealna-impregnacja-butow.html

Link to comment
Share on other sites

no bardzo fajna torba :) myślę, że Twoim znakiem rozpoznawczym może być styl :) robisz proste rzeczy i choć torby różnią sie od siebie, to są podobne stylem, robisz je maksymalnie minimalistyczne i to jest moim zdaniem fajne... ja np przy moich torbach robię przeszywane jednym szwem końcówki maszynek, znaczy od jakichś kilku ostatnich tak robię i postanowiłem, że tak zostanie już, wszystkie będę w ten sposób robić, może ktoś to kiedyś zauwazy ;) fajnie miec taki element, że od razu wiadomo o so chozzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Nakładam pędzlem kilka warstw, od razu. Kiedy widzę, że skóra wchłonęła farbę od razu nakładam kolejną wasrtwę. Przy juchcie 1,8mm (dosyć cieńkim jak na leatherworking) trzeba jedynie uważać żeby farba nie przebiła się na wskroś. Wtedy w  miejscach w których się to stało skóra ma ciemniejszy odcień.

Link to comment
Share on other sites

Ja zazwyczaj korzystam z blanków ok. 2,5 mm więc z tym nie powinno być problemy. Mam zrobić dwustronny pasek do spodni, z jednej strony czarny z drugiej ciemny brąz, z tym że ten ciemny brąz który mam (toledo) jest naprawdę ciemny ale z drugiej strony jak popatrzeć na paletę kolorów toledo to zwykły brąz jest dużo jaśniejszy i też by mi nie odpowiadał

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.