Jump to content

SPRZEDAM KOMBAJN SZEWSKI HESS+PRASA HARDO


Recommended Posts

Maszyna stan igła. Prasa już troche podjechana ale po malym szlifie jeszcze posłuzy ze sprężarką . Praca na tym sprzęćie to bajka moge przeszkolić obsługa frezów podeszwowych zelówkowych nie wszyscy sobie radzą na poczatku maszyna bardzo czysta swietne odpylanie idealna na market Sprzet naprawde profesjonalny cena 15.000 możemy negocjować

Obraz 1083.jpg

Obraz 1084.jpg

Obraz 1085.jpg

Obraz 1086.jpg

Link to comment
Share on other sites

znam znam to już naj naj półka, jest powalający :)

zrób na czerwony dobrą cene i biorę (z bandami, cały komplet) mam 2,20 miejsca, jakoś się wciśnie (rozmawialiśmy przez allegro) ;)

 

i przez następne 2 tygodnie masz super obiadki u żony (dodatkowy bonus) :lol: coś o tym wiem :whistle:

Edited by kwinto
Link to comment
Share on other sites

Wy to się chłopaki bawicie :)

Gdybym tylko był choć trochę techniczny zaraz otwierałbym punkt, ale niestety - dwie lewe łapki :(

 

Gumiak murarzy stolarzy poprzerabiałem na szewców i kręcą lepsze lody jak ja wszystko kwestia chęci ostanio oglądałem jakiś program o gośćiu po studiach praca w banku i to pieprznoł wżioł śie za buty !!!!!!Ja wiem że wiekszość woli czyste raczki laptopik 8h w pracy wolne soboty niedz ja lubie swoją prace i wielu do niej przekonałem i jeszcze przekonam choć w niej spędzam 12 h mam uklejone brudne ręce wolnej soboty już nie pamiętam no kasa jak na te wykształcenie jakie mam nie jest zła . Teraz takiego pana po 50 szkole ma już zakład otwarty ale z butami jak sobie nie radzi zasuwa do mnie 50 km i powiem że idzie mu kiepsko ale zapał ma i będzie z niego fachura nawet mu teraz maszyne wypozycze aż śie nie dorobi swojej!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nikogo nie chćiałem obrażić on tam ma coś w tytule stary gumiak ale z porządnymi gumiakami jest dziś problem ,albo nie problem hehehe heheheh Jestem wędkarzem i mi ostatnio padły gumiaki a na stara gume nie ma siły jedynie utylizacja wybrałem śie po nowe a tu tradycyjne gumiaki zastąpione pianką z oporami śię dałem namówic jedno wiem na pewno nie wytrzymają tyle co te stare gumiaki Wedkarstwo polecam Szewcom dobra odskocznia zwłaszcza po dniach świra gdy śie trafi kilka klientów którym nic pasuje a są takie dni wtedy pakuje kije i dzida dla zachowania równowagi !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nikogo nie chćiałem obrażić

 

Hehe, luz, ja jeszcze z tego pokolenia, które nie miało prawa fochów strzelać, zatem nie tak łatwo mnie obrazić haha :)

Natomiast zauważyłem, że młode pokolenie strasznie wrażliwe ... ryby, ryby ... haha ... dobra lepiej nie opowiadam ... te wędki na pewno jakieś lewe zawsze mi dawali, że się łamały :)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś ma problem z odstresowaniem i nie może sobie pozwolić na wolne to polecam 5tth albo zwykłego pura alfa albo theta(to na wieczór) czas 20 do 30 min.

Wyjaśniam są to nagrane fale dzwiękowe o różnych częstotliwościach , efekt lepszy niż inne metody gdyż jest bezpośredni.

Zastosowań jest jeszcze wiele np. poprawianie wydajności pracy, zwiekszenie kreatywności i inne nawet takie głupie jak uczucie bycia pijanym bez picia, przeciwbólowe itp.

Polecam zwłaszcza wszystkim którzy cierpią na chroniczny brak czasu :)

Link to comment
Share on other sites

No Kwinto już ćie lubie może śie kiedy umówimy ja ostatnio dorszowanie polubiłem może jeszcze tego szewca ze Słupska byśmy nawiedzili z USTKI albo Darłowa kapitalne rejsy polecam

no nie mów, ja też dorszuje, ostatnio byłem z władka, i kolo mi połamał sprzęt,

może nawet razem byliśmy kiedyś wcześniej :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.