Jump to content

Kobiety w pończochach - i tu nie tylko o sex chodzi :)


nie_problem

Recommended Posts

Tytułem wstępu:

 

Aksamitne, delikatne, mają jakiś wyjątkowy urok ...

 

W niczym innym nie wygląda się tak zmysłowo i uwodzicielsko ...

 

 

Pończochy nylonowe - atrybut kobiecej elegancji i seksapilu - od zawsze ekscytują mężczyzn. Kobiety czynią zmysłowe, dodając im pewności siebie. Pończochy + pas do pończoch = bombowa mieszanka w wymiarze erotycznym, nie tylko dla fetyszystów. Rajstopy swego czasu wyeliminowały z rynku pończochy, ale moda na kobiecość powraca i bardzo dobrze. Pończochy ciesa się rosnacym powodzeniem, w necie jest sporo blogów i portali je popularyzujących. Od września 2012 w obrębie portalu http://www.nylony.eu działać będzie Klub Miłośników Pończoch

 

 

 

 

 

 

HISTORIA POŃCZOCH NYLONOWYCH

 

Pończochy przez wieki były zwyczajną częścią garderoby - miały chronić przed zimnem. Im mniej się o nich mówiło - tym lepiej. Kiedy jednak na początku XX wieku pojawiły się pończochy jedwabne - panowie "oszaleli" na ich punkcie.

W 1904 roku wynaleziono jedwab sztuczny - substytut bardzo drogiego jedwabiu naturalnego. Jako pierwsi Belgowie rozpoczęli produkcję pończoch z nowego włókna.

Amerykanie importowali ten syntetyk z Europy, a jedwab naturalny i pończochy z Japonii. Japończykom bardzo zależało na opanowaniu rynku amerykańskiego. Już na początku lat dwudziestych zastanawiano się co będzie z japońsko - amerykańskimi pończochami w razie wojny. Ameryka musiała zatem wyprodukować własne włókno. W roku 1927 firma [beeep]ont otworzyła ośrodek badawczy kierowany przez dra Wallace Carothersa. Właśnie jemu udało się wynaleźć nowe włókno - mocne i elastyczne. W październiku 1938 roku pojawiło się magiczne słowo: n y l o n. Tak właśnie firma [beeep]ont ochrzciła pierwsze amerykańskie włókno syntetyczne.

Nylon otwierał bramy do świata marzeń. Był cienki, przeźroczysty, lekki, elastyczny, wytrzymały i nadający się do prania. Wynalazca nylonu wiedział, że jego dzieło zmieni świat, lecz nie było mu dane być tego świadkiem. Zdał sobie sprawę, że nie wymyśli już niczego większego i trzy tygodnie później popełnił samobójstwo.

 

 

http://www.nylony.eu...ia-nylonow.html

Link to comment
Share on other sites

Guest marakesch

Ten wątek powstał chyba specjalnie dla mnie:P

 

Poniżej ideał pończoch, do takiego ideału świat powinien zmierzać:-) Ich twórca powinien otrzymać nagrodę Nobla i kilka pomniejszych również.

 

1o4y21.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Polecam Waszej, a właściwie Waszych pań uwadze zestawy firmy Lejaby. Dść znana marka zwłaszcza we Francji, u nas prawie nieobecna, przynajmniej w moim mieście. Półka średnia-wyższa, osobiście pozycjonowałbym ją ponad uwielbianym u nas Triumphem (nie wiem dlaczego). Można w sklepach www trafić piękne komplety z pończochami od Lejaby, ale kilka stówek trzeba zarezerwować. Poniżej smaczny przykład.

post-451-0-39407900-1350505666_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.