Skocz do zawartości

Co z tym Timberlandem !?


Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post, więc witam wszystkich grupowiczów :) Pewnie jak większość z Was, lubię mieć coś porządnego ze skóry, w to wliczają się oczywiście buty. Jako że moja pierwsza para Timberlandow po 10 latach jest już dość sfatygowana, postanowiłem w tym roku zakupić sobie nową parę. Stare splitrocki z nubuku okazały się mega wytrzymałe i wygodne, zamówiłem więc model Splitrock 2 ze skóry licowej...i tu zaczyna się przygoda (fot.1) otrzymałem dwa buty z robione z różnej skóry, aż dziw że przeszły one kontrolę jakości. Oczywiście odesłałem, wymiana niemożliwa bo ostatnia para z numeru. zamówiłem zatem na innej aukcji kolejne, tym razem model Euro Hiker, i co...buty na samym czubku z poluzowanymi szwami (fot.2) podobna sytuacja, sklep nie miał innej pary z tego numeru, zaproponowali inne, droższe w tej samej cenie, odesłałem i odebrałem paczkę, model Splitrock 2 ze skóry nubukowej olejowanej, bardzo mi się spodobały, wyglądają na żywo dużo lepiej niż na zdjęciach. Buty zostają u mnie, ale posiadają też mały mankament...3 para !!! mega dziwi mnie to że buty kosztujące 500 zł są tak niechlujnie wykonane (fot.3). Mam pytanie do znawców, czy takie klejenie może mieć jakiś wpływ na użytkowanie, oprócz wizualnych minusów ? A być może ja przesadzam i szukam ideału...co sądzicie ? 

IMG_20221208_162946.jpg

IMG20221213225241.jpg

IMG20221221082443.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie wszystko charakterystyczne dla masowej produkcji. Jeden zwróci na to uwagę, drugi nie. No może poza tym luźnym szwem. Dla mnie to klejenie jest wręcz standardowe i charakterystyczne nie tylko dla Timbów. Bardzo często podobnie to wygląda w Nike, Adidas, Puma ... etc. Rzekłbym, że standard. Zdarza się nawet w butach z wyższych półek cenowych. Oglądanie łączeń w trybie makro mija się moim zdaniem z celem. To nie wyroby biżuteryjne :) W normalnym użytkowaniu nikt nie zwraca na to uwagi. Jeżeli chodzi o walory wytrzymałościowe moim zdaniem bez znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.