Jump to content

Wypełnienie pustego obcasu


Recommended Posts

Witam. Najlepiej wypełnić odpowiednio dopasowanym kawałkiem gumy, trzeba go dobrze wkleić i na tak wypełniony obcas nakleić fleki. Po takim zabiegu nacisk przy chodzeniu, jest rozkładany na większą powierzchnie, niż w przypadku "rusztowania". Wypełnienie obcasa zapobiega jego zgniataniu.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co widzę, to prawdopodobnie jest to jakaś masa, która zastygła np: klej na gorąco z pistoletu, który zastyga po jakimś czasie. Jednak w środkowych wolnych przestrzeniach, widać prawdopodobnie gumę, jest inny kolor i struktura. Co ważne , na zdjęciach z tego postu widać , że "rusztowanie" jest całe i wypełnienie tego obcasa było profilaktyczne, przy montażu nowych fleków. Post traktował raczej o fakcie odklejania się okleiny obcasa, i zostały naklejone nowe fleki. Najlepiej było by zobaczyć zdjęcia Twoich obcasów, wtedy łatwiej będzie cokolwiek doradzić. W poście było widać, że ścianki obcasa jak i "rusztowanie", są dość grube, a zdarzają się znacznie cieńsze i stąd może winikać zasadność zastosowania takiego wypełnienia. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.