Jump to content

Ocena wartości butów


seba1412

Recommended Posts

Witam, potrzebuje opini fachowca, ewentualnie osoby która nosiła takowe buty. Interesuję się kupnem butów Ecco Fjuel które w sklepie można dostać za około 700zł. Moje pytanie brzmi: czy te buty faktycznie są warte tej ceny? Wcześniej kupiłem AiR Maxy za 700 zł i po niecałym roku użytkowania muszę powiedzieć że jestem zawiedziony. Nie jestem w stanie znaleźć również informacji na temat trwałości wykonania, a ta, jak wiem z doświadczenia wcale nie musi być tak wysoka jak cena. Za wszelkie informacje lub sugestie będę bardzo wdzieczny!

Pozdrawiam

Edited by seba1412
Link to comment
Share on other sites

To może być dyskusja bez rozwiązania. Buty są tyle warte, ile dany klient jest w stanie za nie zapłacić, a wpływ na decyzję zakupową ma wpływ wiele czynników łącznie z zaufaniem do marki. Jak masz z nią dobre doświadczenia to chętniej wydasz nawet więcej niż u konkurencji. Ktoś za chwilę napisze Ci, że jakiś model Adidasa, Nike czy innego NB jest lepszy, ale to wszystko będą subiektywne opinie. Nikt tych butów tak naprawdę nie porówna organoleptycznie, nie przetestuje ich trwałości i jakości materiałów ... nie jestem pewien, gdzie są produkowane te buty, ale wydaje mi się, że w tej cenie można już się rozejrzeć za butami produkowanymi w Europie, a do takich na przykład ja osobiście mam więcej zaufania i przekonania niż do tych, produkowanych na bliskim wschodzie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.