Jump to content

Zasady zamieszczania ofert - REGULAMIN DZIAŁU


Recommended Posts

Regulamin działu "Ogłoszenia"

  1. W dziale „Ogłoszenia” obowiązuje Regulamin forum wbutach.pl oraz regulamin działu. Korzystanie z działu „Ogłoszenia” oznacza akceptację obu regulaminów.
  2. Dział „Ogłoszenia” służy do zamieszczania ogłoszeń przez aktywnych użytkowników forum.
  3. Ogłoszenie w przypadku braku aktywności ogłoszeniodawcy na forum może zostać usunięte.
  4. Ogłoszenia o charakterze komercyjnym mogą być usunięte przez administrację jeśli były umieszczone bez uprzedniej zgody.
  5. W nazwie tematu ogłoszenia należy podać informację o tym, czego dotyczy oferta.
  6. Ogłoszenia sprzedaży powinny zawierać cenę oferowanego towaru.
  7. Kontaktować się z autorem oferty należy poprzez prywatne wiadomości na forum (PW/ PM) lub w innej formie - e-mail, komunikatory ...
  8. Forum wbutach.pl nie jest platformą handlową, a wszystkie transakcje zawierane są na własne ryzyko użytkowników. Właściciele oraz Administracja nie biorą odpowiedzialności za zamieszczone oferty, ani za wszelkie formalności oraz ewentualne problemy w relacjach ogłoszeniodawca – klient.
  9. W razie podejrzenia, że dana oferta z jakichkolwiek względów nie powinna znaleźć się na forum, np. zawiera fałszywe informacje lub wprowadza w błąd Forumowiczów ... należy niezwłocznie poinformować o tym Administrację forum poprzez prywatne wiadomości (PW / PM). Listę aktualnych Administratorów znajdziecie tutaj

Ostatnia aktualizacja:

02.07.2013

 

Administracja forum wbutach.pl

Edited by nie_problem
aktualizacja/uproszczenie
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.