Jump to content

matgor23

Forumowicz
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About matgor23

 • Rank
  Nowy użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 1. Rozumiem, dzięki, a ta szczoteczka jest razem z omnidaim jeśli kupię z tych linków prawda? To o taką Ci chodzi no nie?
 2. a czym malować najlepiej? czytałem na forum, że to jest ok http://www.multireno...u-i-nubuku.html Powiedzcie tylko jeśli możecie czy to co tu znalazłem wystarczy czyli: http://www.multirenowacja.pl/omnidaim-100ml-odplamiacz-do-zamszu-nubuku-i-tkanin-saphir.html http://www.multirenowacja.pl/kids-nubuck-50ml-pasta-do-zamszu-i-nubuku.html http://multirenowacja.pl/impregnat-wodoodporny-protector-invulner-saphir-250ml.html http://www.multirenowacja.pl/odsalacz-antysol-winter-saphir.html Jeśli coś byłoby w miarę zbędne to proszę o radę, bo nie chciałbym wydawać 100 zł na to wszystko. Jeśli jednak warto i efekt będzie lepszy to okej.
 3. Witam! Tak jak w temacie. Nie ważne chyba co i jak z nimi się działo moje pytanie po prostu to czy da radę jeszcze coś z nimi zrobić jeśli użyje np tego omnidaima, który polecacie i przykładowo ta antysól (jeśli też byłaby potrzebna)? Chciałbym je od razu już później zaimpregnować, bo widać, że nie były zadbane za bardzo. Czekam na jakieś rady i z góry będę wdzięczny. Mam nadzieję, że w dobrym wątku piszę tą prośbę.
 4. matgor23

  Powitanie

  Witam! Pomocne forum często tu bywałem przed rejestracją
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.