Jump to content

Gradzik

Forumowicz
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Gradzik

  • Rank
    Nowy użytkownik

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  1. Jeszcze takie pytanie, czy taka łatka będzie mocno widoczna?
  2. Witam. Ostatnio zauważyłem, że siateczka w prawym bucie w okolicach dużego palca zaczyna się przecierać. Buty mam około pól roku i nie chciałbym żeby zrobiła się całkiem dziura, więc mam pytanie czy szewc może takie coś naprawić?
  3. Byłem dziś sprawdzić te same modele ale o 1 i 1,5 rozmiaru większe i tak samo uciskają od góry w palec, tak więc spróbuje moje rozchodzić
  4. Witam. Mam pewien problem, otóż kupiłem ostanio New Balance 247 classic , w sklepie było wszystko ok, ale jak pochodziłem po dworze to się okazało, że trochę cisną w duży palec od góry. Wymienić się nie da bo mają ślady użytkowania, Znacie może jakiś sposób na rozbicie butów z materiału tekstylnego? Rozbiją się po jakimś czy może trzeba im jakoś pomóc?
  5. Witaj Gradzik,

    To Twoje pierwsze kroki na Forum o butach i skórach. Dokładamy wszelkich starań, by każdy nowy użytkownik czuł się tu jak u siebie. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub problemy nie wahaj się pytać na forum lub bezpośrednio u administratorów.

    Dołączyłeś do nas 01.04.2017.

     

    1. Koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM WBUTACH i POLITYKĄ PRYWATNOŚCI
    2. Warto również przejrzeć FAQ wButach
    3. Teraz już spokojnie możesz się przywitać i bawić się dobrze 

     

    Rozgość się i czuj się pełnoprawnym członkiem naszej społeczności.

    Z obuwniczym pozdrowieniem
    Administracja Forum wbutach.pl

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.