Jump to content

Wszechstronne buty do chodzenia na miarę?


Recommended Posts

Buty ze sklepów nigdy na mnie nie pasują i po chodzeniu strasznie bolą mnie stopy, mój kolejny problem to, to, że zwyczajnie sportowe obuwie mi się nie podoba. Czy znacie kogoś, kto robiłby wygodne buty do chodzenia na miarę, które wciąż nadają się do noszenia w normalnych sytuacjach? Najlepiej, żeby były dość eleganckie i nie miały za dużo jaskrawych kolorów. Mój budżet to maksymalnie 3400. Przepraszam, jeśli coś dziwnie napisałam, nie do końca wiem, jak działa ta strona.

Link to comment
Share on other sites

Jedną z takich firm jest Magnanni, która oferuje buty męskie wykonane z najwyższej jakości skóry, z dbałością o detale i wygodę noszenia. Buty tej marki są znane z trwałości i elegancji, a także są dostępne w różnych stylach, w tym również w bardziej klasycznych i stonowanych kolorach.

Inną opcją może być Allen Edmonds, renomowany producent obuwia męskiego, który oferuje również możliwość zamówienia butów na miarę. Ich buty są znane ze swojego wyjątkowego komfortu i stylu, oraz są dostępne w szerokiej gamie klasycznych wzorów i kolorów, które pasują do wielu różnych stylizacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.