Jump to content

#1 Moje sposoby na: farba do krawędzi


smurv

Recommended Posts

Część, 

dawno mnie nie było ale jestem, dużo nowych rzeczy u mnie się dzieje i robi :). Ten temat jest pierwszym i nie ostatnim tematem, który jest jednocześnie wywiązaniem się z umowy pomiędzy gronem administracji. 

 

Mam nadzieję, że te tematy będą pomocne dla szerszej rzeszy osób. Nie będą w żaden sposób dublowane na innych forach tych tematów. Nie będą to też klasyczne tematy "how to" czy inne "tutorials" krok po kroku. Jest to "TYLKO" podzielenie się z wami ideami i pomysłami, które w moim odczuciu są bardzo pomoce, ale wymagają Waszego wkładu i dopracowania. 

 

Farba akrylowa do krawędzi skóry. Sposobów na jej nakładanie jest więcej niż kilka. To jest mój: tubka po chińskim kleju do papieru. 

Jesteśmy ekologiczni i klej zawsze się przyda na później, do tego potrzebujemy słoika. To o czym zapomniałem na zdjęciach to nożyczki, do wycięcia gazy. Standardowa gąbka dostarczona do naszej maszynki niestety u mnie się nie sprawdza. To ile potrzebujecie gazy by działało jak najlepiej pozostawiam Wam :).

 

DSC_5973.jpg

 

 

DSC_5976.jpg

 

Docelowo otrzymujemy narzędzie które jest tanie, wydajne i "cholernie" pomocne. Zawsze gotowe do pracy i starcza na długo ;). Są minusy, ale sami się przekonajcie jakie :D.

Powodzenia

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.