Jump to content

Reebok Insta Pump Fury


nie_problem
 Share

Recommended Posts

Reebok Insta Pump Fury

 

 

Legendarny, kultowy model Reebok Insta Pump Fury wykonany z wysokogatunkowych technologicznie zaawansowanych materiałów tekstylnych. Nowoczesna, ciekawa linia sprawia, że obuwie doskonale komponuje się z różnego rodzaju odzieżą sportową. Wyjątkowo wygodne obuwie dla ludzi aktywnych - doskonale nadaje się do biegania i treningu, a także do codziennego użytku (praca, samochód, miasto, rower…). Lekkość i komfort w potężnym stylu – to wyróżnik wyjątkowych butów, zapewniających przy tym te same indywidualne dopasowanie i najnowocześniejszy styl, z których znana jest słynna linia Pump. Cholewka zapewnia lekkość i wygodę, podparcie i trwałość.

 

Technologia Pump - dopasowuje komory powietrzne do Twoich stóp.

 

Wnętrze:

Wyprofilowana wkładka zapewniająca komfort i wygodę w trakcie użytkowania. Wkładka oraz budowa podeszwy środkowej sprawia, że but doskonale trzyma się stopy, jest stabilny, wyjątkowo lekki i wygodny.

 

Podeszwa:

Wykonana z mocnej wysokiej jakości gumy, zapewniającej stabilność i niską ścieralność. Podeszwa zapewnia komfort nawet w trakcie długotrwałego użytkowania. Trwała podeszwa zewnętrzna z wcięciami pozwalającymi na redukcję wagi.

 

Technologia HexaLite – wyjątkowo lekki system amortyzujący o strukturze plastra miodu. System zapewnia lepszą amortyzację w newralgicznych miejscach. Technologia HEXALITE jest 4 razy bardziej wytrzymała niż system EVA i pochłania do 23% więcej energii niż EVA FOAM. To jeden z najbardziej wytrzymałych systemów amortyzacji stosowanych obecnie w obuwiu sportowym.

 

Technologia PlayDry – system zarządzania wilgocią, który pomaga utrzymać optymalny komfort użytkowania nawet w trakcie długotrwałej eksploatacji. Zastosowana technologia przyspiesza parowanie, optymalizuje wentylację i dba o optymalny komfort stóp.

 

Water Repellant - hydrofobowa powłoka pomagająca w odprowadzaniu wilgoci z wnętrza obuwia.

 

dsc_0199.jpg dsc_0201.jpg

 

dsc_0202.jpg dsc_0203.jpg

 

dsc_0204.jpg dsc_0205.jpg

 

dsc_0206.jpg dsc_0200.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 months later...
  • 10 months later...
  • 10 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.