Skocz do zawartości

Wywiad z Szewcami - pytania i odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na ryzykowny pomysł - jak się nie spodoba lub nie będzie zainteresowania to będę kasował, ale może w ramach popularyzacji Sztuki Szewskiej znajdzie się grupa Szewców, którzy zechcą odpowiadać na głupie (i nie tylko) pytania :)

 

Zacznę osobiście:

  1. Czy Szewc bez butów chodzi? :)
  2. Bardziej marudzą klientki czy klienci? :)
  3. Czy mijając na ulicy atrakcyjną blondynkę Szewc intuicyjnie najpierw patrzy na buty? :)

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

w odpowiedzi na fajne pytania:

tak szewc bez butów chodzi - no chyba że sam je sobie uszyje ale na to zwykle nie ma czasu ja z pomocą Waszą może kiedyś założę buty przez siebie uszyte ale to jeszcze myślę za czas jakiś i doświadczenia kawałek :D

co do marudzenia to fakt klientki są bardziej wymagające - :D że tak to ujmę

co do trzeciego to już takie skrzywienie zawodowe kiedyś się zwracało uwagę na blondynkę a teraz to się widzi chińskie, polskie, ze skóry itp a na koniec o to kobitka

 

a ciąg dalszy pytań

czy to prawda że - klnie jak szewc??

czy to prawda że - pijany jak szewc??

 

 

ps czasami się sprawdza ale chętnie usłyszę inne opinie

pozdrawiam :whistle:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Czy Szewc bez butów chodzi? :) Mój mistrz widząc moją torbę rozprutą na szwie zapytał jak długo z tym chodzę odpowiedziałem że jakiś rok, on na to "będzie z ciebie szewc" życie to potwierdziło.
  2. Bardziej marudzą klientki czy klienci? :) 90% to klientki odpowiedź nasuwa się sama.
  3. Czy mijając na ulicy atrakcyjną blondynkę Szewc intuicyjnie najpierw patrzy na buty? :) Zdecydowanie tak , coś w rodzaju "pokarz mi swoje buty a powiem ci kim jesteś".
  4. czy to prawda że - klnie jak szewc?? A jak że!, oczywiście w zaciszu warsztatu, trzymając w rękach chińską atrapę „obuwia” wiązanka pomaga rozładować napięcie emocjonalne.
  5. czy to prawda że - pijany jak szewc?? A z kąd się wzioł " szewski poniedziałek"? W tym przypadku nie naśladuje mojego mistrza.
  6. W których miesiącach Szewc statystycznie ma najwięcej roboty (sezon dla Szewca)?Okresy przejściowe Wiosna -Lato Jesień-Zima Termin ściśle związany z warunkami atmoswerycznymi.
  7. A w których najmniej (najlepszy moment na urlop)? Wieszam miesiąc wcześniej kartkę z informacją i jadę na urlop ,odpoczynek to rzecz ważna.

Edytowane przez difer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generuje nam się fajna lista pytań - będę ją systematyzował i rozszerzał. Najnowsze pytanie będzie na pomarańczowo :) A Wy odpowiadajcie, na które chcecie :)

  1. Czy Szewc bez butów chodzi?
  2. Bardziej marudzą klientki czy klienci?
  3. Czy mijając na ulicy atrakcyjną blondynkę Szewc intuicyjnie najpierw patrzy na buty?
  4. Szewc "klnie jak szewc" ?
  5. Szewc "pije jak szewc" ?
  6. W których miesiącach Szewc statystycznie ma najwięcej roboty (sezon dla Szewca)?
  7. A w których najmniej (najlepszy moment na urlop)?
  8. O którym kliencie będziesz pamiętał już zawsze i dlaczego?
  9. Jak "rynek szewski" będzie wyglądał za 5 lat?
  10. Co Szewca najbardziej wk... (sprawdzam moduł autocenzury - nie działa)... ups ... denerwuje?

Edytowane przez nie_problem
- moduł autocenzury nie działa :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

widzę że temat się pięknie rozkręca

O którym kliencie będziesz pamiętał już zawsze i dlaczego? - no cóż zwykle pamiętamy o tych najgorszych ja natomiast o tym który w ciągu dwóch godzin obiegł wszystkie sklepy w promieniu 2 km i pokazywał jak mu buty zrobiłem ( znaczy chyba był zadowolony ) później przez klika dni słyszałem od wszystkich jaki mam fajnych klientów :lol:

 

Jak "rynek szewski" będzie wyglądał za 5 lat moim skromnym zdaniem tak samo jak teraz i od kilkudziesięciu lat może trochę więcej elektronicznych i kosmetycznych tematów dojdzie ale ręczne narzędzia będą nadal w cenie

 

Co Szewca najbardziej wk... (sprawdzam moduł autocenzury - nie działa)... ups ... denerwuje?

hmmmmmm jak klej nie chce schnąć a żona już trzeci raz woła na obiad :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.