Jump to content

Szpilki - najbrzydsze szpilki świata


Guest art

Recommended Posts

Znalazłem je na necie i faktycznie moim zdaniem są tak okropone, toporne i paskudne, że zatracają prawdziwą idee szpilek, które mają być ozdobą dla eleganckiej kobiety. Sami oceńcie:

 

01bf2c1e18aa640d92f73e4b1ff8918a.jpg

 

Grey Ant deklaruje, że stworzone wspólnie szpilki Hurricane to nie tylko najwygodniejsze buty na obcasach, ale i manifest anty-fashion, świadectwo zdystansowanego podejścia do trenów i wyzwolenia z niewolnictwa mody. Trzeba przyznać, że sportowe sandałki na obcasach wyglądają zabawnie. Dostępne w wersji beżowej "Natural" i czarnej "Worlds Unite", powinno się nosić z ciepłymi skarpetami, idealnymi na wypoczynek na świeżym powietrzu. Chociaż nigdy nie kupiłybyśmy tej nieestetycznej hybrydy, podoba nam się poczucie humoru twórców modelu Hurricane. "Najwygodniejsze sportowe szpilki na świecie" są promowane kampanią reklamową, w której pokazuje się ich uniwersalne zastosowanie. Można w nich nie tylko chodzić po górach i biegać. Świetnie sprawdzają się w pracach ogrodowych i w polu. Zaskakuje nas tylko mało przystępna cena. Każda para kosztuje ok. 1000 zł. Trochę dużo jak na buty, które nosiłybyśmy tylko dla zgrywy... Ale może niektóre dzięki nim wreszcie przestaną mieć pretekst, by unikać pieszych wycieczek i biegów przełajowych. A jak Wam się podobają najwygodniejsze i najbrzydsze szpilki świata?

Źródło: www.kimono.pl

 

Zapraszam do prezentowania tutaj waszym zdaniem najbrzydszych szpilek na świecie.

Link to comment
Share on other sites

Guest marakesch

Wszystko jest kwestią gustu, ja na przykład nie uważam, żeby te czarne były brzydkie, nawet wprost przeciwnie. Oczywiście one natychmiast brzydną, gdy zobaczy się cenę. To nie te modele są żartem firmy, to cena jest "żartobliwa".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.