Jump to content

qbeq

Forumowicz
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

qbeq last won the day on June 30 2018

qbeq had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutralny

About qbeq

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,053 profile views
 1. Difer to że zamknąleś zakład? Jak, dla mnie byłeś jednym z najbardziej ogarniętych w fachu. Mam właśnie najwięcej w zakładzie klejenia butów tekturowych które się kruszą, lub paski w sandałkach które się łuszczą ? zdaje sobie sprawę że jak się odkleją będzie wina szewca a nie badziewia które kupili po 20 zł. Nawet jak historia zatoczy koło to już wtedy nie będzie komu uczyć szewców ? Mentalność ludzi którzy zachwycili się tanimi butami powoli się zmienia oby nie za późno.
 2. Dobry Państwu Jak widzicie przyszłość naszego zawodu? Już nie mówię o samych cechach bo to raczej agonia. Myślę o wszystkich: mistrzach czeladnikach i "wymieniaczach fleków"-osobach siedzących w produkcji i naprawie obuwia. Mam wrażenie że nasz zawód kurczy się w zastraszającym tempie. Praktycznie brak nowych osób nawet do nauczenia sie wymiany fleków. Powoli na mapie Polski pojawiają się spore dziury szewskie.
 3. Najpierw spróbuj rozciągnąć, na prucie zawsze się czas znajdzie.
 4. Źle zrozumiałem myślałem ze te kolorowe warstwy są oryginalne
 5. A czy ta pianka nie kruszy Ci się do której jest przyklejony styro?
 6. Podeszwa jest do wymiany, pianka prędzej czy póżniej będzie się kruszyła i klej nie będzie trzymał.
 7. Ja bym się przeszedł po szewcach lub cholewkarzach i się pytał. Teraz jest ta mało chętnych do tego zawodu ze niektórym by sprawiła przyjemność żeby uczyć kogoś nowego.
 8. Nie jest raczej wina wgniecionej skóry tylko materiału wewnątrz paska
 9. Jeżeli nie możesz odkręcić wkrętów, zostaje Ci przewiercenie ich
 10. Dobry Państwu Chciał bym sie z wami podzielić swoimi pracami. Zaczęło się od torby dla dziewczyny, na tyle się ona spodobała że sie zaczęło... Torebki są szyte w 100% bez prądu, narzędzia to szpilorek, mlotek, plecionka i parę nitów. Jestem samoukiem kaletniczym, nadal uczę się i popełniam błędy, za kreatywną krytykę będę wdzięczny
 11. Właśnie ciekawi mnie trwałość mocowania i stalka jeżeli tam jest.
 12. W Łodzi... warto.... od jakiegoś czasu mieszkam tu wiec... w tej hurtowni od jakiegoś czau robię zakupy mają mega wybór (w porównaniu do konkurencji)
 13. Jak do hurtowni po skóry przyjeżdżam, to czasami do was wpadam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.