Jump to content

Złamana stalka czy warto naprawiać


kingaz

Recommended Posts

Witam. Chciałam poradzić się odnośnie butów. Zareklamowałam kupione kozaki gdyż  po kilku dniach chodzenia zauważyłam, ze podczas chodzenia "rusza się" prawy obcas... Buty odesłano, twierdząc, że ich nie naprawia i żeby  szukać kogoś kto się podejmie...

Chciałam zapytać czy warto naprawiać Taba szkodę? Czy specyfika butów nie spowoduje takich problemów w przyszłości? Zainspirował mnie Państwa wątek, w którym była wymieniana stalka. Napisano tam, że kształt obcasa prędzej czy później spowoduje podczas chodzenia złamanie stalki. Będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam serdecznie 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jeśli nie naprawią to dla czego nie wymienią na inne?. Wymiana stalki to jedna z trudniejszych napraw co za tym idzie kosztowniejszych ( cena butów a cena naprawy)kształt obcasa nie ma wpływu na żywotność stalki,  ale! właśnie prawidłowe dopasowanie obcasa do wysokości oraz solidne zamocowanie , o jakości obecnie wyrobów obuwniczych nie wspomnę.

Link to comment
Share on other sites

Podejmę się naprawy lub  wymiany stalki w kozakach. Koszt w stosunku do kozaków na pewno nie będzie wygórowany. Prowadzę zakład w Częstochowie, ew można przysłać obuwie kurierem a potem odeślę na wskazany adres.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.