Skocz do zawartości

Firmy wykonujące obuwie dla marek


Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

na forum trafiłam przypadkiem. Mam wrażenie, że spadła na mnie łaska z nieba, bo to kopalnia cennych informacji :)

 

Od dłuższego już czasu poszukuję firmy/szewców, którzy współpracują z projektantami, tworząc wysokiej jakości obuwie.

Problem w tym, że bardzo ciężko znaleźć cokolwiek w internecie, ponieważ najczęściej odnajduję szewców, którzy raczej nie współpracują na dłużej, tworzą buty dobre jakościowo, ale nie w takiej estetyce, o którą mi chodzi. Często dokopuję się do stronek typu "stwórz sobie buty wg własnego projektu" lub po prostu do szewców - projektantów robiących buty pod swoją marką.  

 

Dopiero kiełkuję w tej branży, ale domyślam się, że istnieją firmy nawiązujące własnie taką współpracę z projektantami, bo nie każdy projektant musi być szewcem, nawet jeśli ma jakąś wiedzę w tej dziedzinie. Podejrzewam, że tego typu firm nie da się znaleźć na pierwszy rzut oka w internecie, bo wiedzą o nich tylko Ci, którzy powinni, osoby z branży.

 

Stąd moja prośba o pomoc do Was - drodzy Forumowicze. Czy znacie jakieś firmy, które współpracują z projektantami tworząc dla nich buty?

Skąd zdobyć takie informacje? Gdzie szukać? 

 

 

Dodam, że poszukuję kogoś kto podejmie się wykonania niecodziennych projektów obuwia. Mam tu na myśli nietypowe

fasony, kształty, skóry czy materiały. Zależy mi na bardzo dobrej jakości wykonania a przy tym zachowaniu
estetyki czy formy dekoracyjnej, której jak już niestety zauważyłam nie podejmuje się każdy szewc. 
 
Potrzebuję kogoś z kim mogłabym współpracować na stałe. Buty kierowane są dla indywidualnego klienta (nie produkcja masowa),
dlatego zależy mi na dobrej jakości i estetyce.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.