Skocz do zawartości

Sugestie i pytania do administratora / moderatora oraz nowości na forum


AXE316

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę powodu szczególnego .

Primo - pierwsza strona się wysypuje .

Secundo - brak podanej jawnie lokalizacji i szał cenowy raczej powinny dać do myślenia i mi dały - nie widzę powodu narażania innych na zgubną wg mnie pokusę .

Tertio - wystarczy się porozglądać w dziale handlowym by dostrzec.

Quatro - jeśli drugi kolega uzna za stosowne link przywrócić - nie podważę jego decyzji absolutnie .

Quinto - wspieramy tych którzy wspierają nas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej stronie ? ;)

 

Co sądzicie o tej stronie ?

 

Strona obciążona sporym ryzykiem. Sprzedawca, który nic o sobie nie mówi. Nie wiadomo gdzie znajduje się sklep, nie wiadomo jakie są dane sprzedawcy, nie wiadomo jaki jest numer telefonu do sklepu, nie wiadomo czy sklep znajduje się w Polsce, nie wiadomo czy sklep działa legalnie i czy odprowadza podatki, nie wiadomo czy sklep sprzedaje oryginalny towar, bo ceny z kosmosu ...

 

Wystarczy zaznajomić się z kilkoma wątkami w tym dziale, by wiedzieć że nie ma i nie będzie na tym forum przyzwolenia na takie linki i promocję takich sklepów. Proszę zatem tego typu linków więcej tu nie zamieszczać. Administracja forum podpisuje się pod tym co AXE316 napisał i uczynił.

 

Ponadto, pojawia się coraz więcej firm, sklepów i użytkowników, którzy chcą zaistnieć na forum nie oferując nic w zamian Forumowiczom i samej platformie. Interesuje ich jedynie reklama własnej działalności i traktują to miejsce jak słup ogłoszeniowy. Jeżeli do tego wszystkiego sklep jest podejrzany to już w ogóle przeginka. W związku z tym moderatorzy i administratorzy mają wręcz obowiązek kasować tego typu kwiatki i nie specjalnie muszą się z tego tłumaczyć.

 

Forum wspiera i będzie wspierało zaangażowane w jego rozwój firmy i osoby, ale dla pasożytnictwa i naciągactwa przyzwolenia nie będzie.

 

mamy jakiś fajny sklep z tanimi air maxami ? :)

My nie mamy, ale o sklepach z Maxami, z których oferty warto korzystać bez ryzyka była mowa i linki również były podawane.

 

Jeżeli są inne godne polecenia nie ma przeciwskazań, by je tu jednorazowo zamieścić i na pewno nie będzie to potraktowane jak spam. Zwłaszcza wtedy, kiedy zrobi to Forumowicz z określonym stażem i reputacją, a nie nowy użytkownik, który w co 2-gim poście linkuje do tego samego sklepu.

 

Jeżeli nie będziemy czujni, to chwil kilka i będzie śmietnik, a nie miejsce do którego chce się wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DRATEWKA975

administrator tego forum

niezna znaczenia słowa forum

cenzuruje moje wpisy

niedaje możliwośc wypowiedzenia się pozostałym forumowiczom

administrator pisze tak WSPIERAMY TYCH KTURZY NAS WSPIERAJĄ?

A CO Z TYMI CO MAJĄ INNE ZDANIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRATEWKA975 o co Ty właściwie walczysz?

Wkleiłeś bezwartościowy link do sklepu zwyczajnie niebezpiecznego i przed takimi sklepami już tu przestrzegaliśmy - nie będziemy ich promować i pozycjonować w ramach tego forum.

 

Jeżeli uważasz, że powinno być inaczej, przedstaw proszę konkretne argumenty i nie rób z byle czego afery, bo naprawdę jest sporo dobrego do zrobienia na tym forum. Nie wiem czy zauważyłeś, ale jest to miejsce, w którym panuje wyjątkowo przyjazna atmosfera wzajemnego wsparcia. Brak tu zazdrości, zawiści, złośliwości i tego wszystkiego czego dookoła ostatnio nadmiar.

 

administrator pisze tak WSPIERAMY TYCH KTURZY NAS WSPIERAJĄ?

A CO Z TYMI CO MAJĄ INNE ZDANIE?

Szanujemy inne zdanie i często na ten temat w ramach forum dyskutujemy, ale nie godzimy się na wykorzystywanie tego miejsca do promocji firm i osób, których nie interesuje nic poza własnym biznesem - tym bardziej, jeżeli strony są podejrzane.

 

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości wróć do regulaminu, który zaakceptowałeś w momencie zarejestrowania się na forum. I miej świadomość, że moderatorzy i administratorzy są od moderowania i administrowania.

 

Przykro mi, ale forum nie ma nic wspólnego z demokracją. Albo akceptujesz panujące zasady w ramach danej społeczności i uczestniczysz w niej, albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ja pojęcia nie mam .

Hipoteza jednak istnieje.

Pamięć formularza i identyczny silnik forum naszego jak i poprzedniego .

Wystarczyło nie zwrócić uwagi i podana lokalizacja załadowała się ponownie tyle, że u nas .

Zmienić to możesz samodzielnie bez problemowo na swoim koncie zawsze.

Przy okazji .

Witaj na Forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.