Skocz do zawartości

Sugestie i pytania do administratora / moderatora oraz nowości na forum


AXE316

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy próbuję wejść w temat przez ostatnie posty wyrzuca takie coś:

 

ABORT: PHP cpu time limit exceeded in in_array() called at [/admin/sources/classes/text/parser.php:1255], in classes_text_parser::parseEmoticons() called at [/admin/sources/classes/text/parser.php:183], in classes_text_parser::display() called at [/admin/sources/classes/bbcode/core.php:1396], in class_bbcode_core::preDisplayParse() called at [/admin/sources/handlers/han_parse_bbcode.php:284], in parseBbcode::preDisplayParse() called at [/admin/applications_addon/other/customlinks/sources/classes/library.php:150], in customLinksLibrary::parseText() called at [/admin/applications_addon/other/customlinks/sources/classes/library.php:125], in customLinksLibrary::parse() called at [/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(3837) : eval()'d code:62], in dp3_cl_topicViewSkinOverloader::topicViewTemplate() called at [/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(3837) : eval()'d code:18], ..., in ipsController::handleRequest() called at [/admin/sources/base/ipsController.php:65], in ipsController::run() called at [/index.php:25]

na stronę nie da się wejść nawet po kilkakrotnym odświeżeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok - to tymczasowy błąd - ale dzięki za informacje.

 

Co do przymulania forum - mamy sporo wtyczek, które należy na spokojnie posprawdzać i w miarę możliwości zaktualizować. Stare wtyczki (dodatki i rozszerzenia) zostaną wyłączone, ponieważ o wiele szybciej chodzi silnik forum bez żadnych dodatków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak, jak u AXE316, z tym że linie zbiegają się po wciśnięciu "Napisz", ale jest to trochę irytujące.

ENTER - robi odstęp między wierszami 1,5 wiersza, co po wysłaniu posta niweluje się.

ENTER+SHIFT - pozwala pisać z normalnym odstępem.

 

Nie wiem czy to zabieg celowy w nowym silniku, czy błąd ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

O proszę i kto to mówi :D

Spamer siódmej klasy .

Primo :

Administracja nie wysyła żadnej poczty typu spam .

Secundo :

Jak przeglądam waszmości wpisy - cuchną spamem na kilometr .

Wobec powyższego :

Zakładam pełną blokadę moderacyjną na pisanie .

Poczekamy aż waszmość ładnie tu wszystkich przeprosi za spamowanie w osobnej prośbie do administratora .

Nadaje się status "spamer" za wybitne osiągnięcia .

Pozdrawiam .

AXE316

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

 

 


Kliknąłem "odpowiedz" pod Twoim postem, napisałem, ale jak znam swoje szczęście, to pewnie i tak nie zacytuje;-)

Sprawdziłem. Z kontem wszystko OK. Wszystko działa. Może spróbuj na innej przeglądarce?

Zobacz jeszcze czy selektywnie możesz cytować?

Zaznacz kawałek tekstu i kliknij "cytuj selektywnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem. Z kontem wszystko OK. Wszystko działa. Może spróbuj na innej przeglądarce?

Zobacz jeszcze czy selektywnie możesz cytować?

Zaznacz kawałek tekstu i kliknij "cytuj selektywnie".

 

Sprawdziłem. Z kontem wszystko OK. Wszystko działa. Może spróbuj na innej przeglądarce?

Zobacz jeszcze czy selektywnie możesz cytować?

Zaznacz kawałek tekstu i kliknij "cytuj selektywnie".

 

Sprawdziłem. Z kontem wszystko OK. Wszystko działa. Może spróbuj na innej przeglądarce?

Zobacz jeszcze czy selektywnie możesz cytować?

Zaznacz kawałek tekstu i kliknij "cytuj selektywnie".

Próbuję z Safari na iPadzie.

Przy zaznaczaniu fragmentu posta i klikaniu "selektywne", wyskakuje komunikat "undefined" i kiszka. Próbuję więc normalnie i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję z Safari na iPadzie.

Przy zaznaczaniu fragmentu posta i klikaniu "selektywne", wyskakuje komunikat "undefined" i kiszka. Próbuję więc normalnie i zobaczymy.

 

No, ale w swoim poście zacytowałeś tekst 3 razy. Zatem coś tam działa jednak.

Tak czy inaczej, dziękuję za sygnalizowanie problemów. Nie wiem jeszcze kiedy damy radę, bo czasu mało, ale chyba czas na kilka update łącznie z taptalkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.