Skocz do zawartości

Sugestie i pytania do administratora / moderatora oraz nowości na forum


AXE316

Rekomendowane odpowiedzi

Myśleliście może o mobilnej wersji? Na androidzie mogę co prawda swobodnie przeglądać forum, ale już cokolwiek napisać nie sposób :/

 

Od zawsze korzystam z mobilnej wersji bez problemów.

Teraz właściwie wolę standardowy skin, kiedy łączę się ze smartfona - polecam Opera Mobile. Śmiga idealnie i nie ma ograniczeń, które narzuca mobilna wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć :)

 

Chciałbym Wam serdecznie przedstawić nowego moderatora forum wbutach:

 

kwinto

 

Forum zaczyna żyć własnym życiem i nie dajemy sobie rady ze wszystkim, zatem przyda się wsparcie i nowe pomysły :)

 

kwinto jednocześnie został oficjalnym partnerem forum wbutach i rzecz jasna ...

 

kwinto nie przestał być Szewcem :)

 

Także jako jeden z nielicznych, a może jedyny reprezentuje 3 forumowe grupy :)

Z czasem będziemy wśród zaangażowanych użytkowników wyłaniać kolejnych moderatorów.

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć

 

Mam taką propozycję - od razu zaznaczam, że inspirowana pomysłem użytkownika guevara57 z forum knives. Mianowicie słownik/leksykon terminologii obuwniczej. Co Państwo na to?

Użytkowników przybywa, a nie każdy jest chociaż minimalnie w temacie, żeby fachowym nazewnictwem opisać o co chodzi :)

Nie ukrywam, że często odpalam googla przy czytaniu niektórych wątków :p

Nie uważacie, że warto byłoby to zebrać w jednym miejscu i uporządkować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za - doskonały pomysł, pod warunkiem, że społeczność forumowa się zaangażuje. Wydaje mi się, że gdzieś miałem nawet forumową aplikację typu wiki ... muszę poszperać, ale to może wieczorem.

 

Naprawdę bomba.

Moglibyśmy tu stworzyć prawdziwe kompendium wiedzy w tym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj link jak to wygląda na knives - http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,48400.0.html

W pierwszym poście alfabetycznie ułożone zagadnienia, a niżej sugestie i dyskusja.

Mamy tutaj na forum wielu praktyków, i wydaje mi się, że pomogłoby to opracować kompendium z rzetelnymi informacjami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę boli mnie, że po pewnym czasie (jak znam silniki tego typu for, to pewnie od czasu, aż pierwsza osoba post przeczyta) znika możliwość edycji własnych postów. Nie lubię zamieszczać kilku wpisów z rzędu w jednym temacie, a bez możliwości edycji starych czasem nie ma innego wyjścia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem, faktycznie domyślnie ustawione było zbyt krótko. Zwiększyłem czas możliwości edycji do 12h. Jeżeli są sugestie, ile powinno być to bardzo proszę dzielić się takowymi.

6-12-24 h ? Bez ograniczeń niestety być nie może.

 

Nieograniczona możliwość edycji postów często wypacza dyskusje. Przerabiałem to na innych forach i wnioski generalnie wszędzie podobne - musi być określony czas, a później blokada, bo ...

 

Wyobraź sobie - rozwija się wątek przez 11 podstron, a po miesiącu 2 użytkowników, od których dyskusja się zaczęła edytuje posty ... w ten sposób cały wątek szlag trafia i nikt nie wie o co chodzi :(

 

Dzięki za sugestię.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę boli mnie, że po pewnym czasie (jak znam silniki tego typu for, to pewnie od czasu, aż pierwsza osoba post przeczyta) znika możliwość edycji własnych postów. Nie lubię zamieszczać kilku wpisów z rzędu w jednym temacie, a bez możliwości edycji starych czasem nie ma innego wyjścia :/

 

Chronologia wpisu ma czasami znaczenie - czas edycji był świadomie ustawiony .

O ile tu nie mamy "wygibusów" specjalnych ze strony userów to wiesz jak to bywa na innych forach i zmiana własnego wpisu może zmienić wypowiedzi innych znacząco .

Ok nie_problem na razie zostaw taki czas edycji - ale jak zacznie się brużdżenie - wrócimy do nawet 15 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę... albo jestem ślepy albo faktycznie tego nie ma. Chodzi mi o opcję "szukaj", "wyszukaj". Chciałem dziś znaleźć temat używając słowa kluczy, jednak nie znalazłem takiej opcji. Przepraszam jeśli się mylę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.